Defender kapatma – açma & windows defender devre dışı bırakma

Windows defender kapatma veya açma işlemini yapamıyorsanız, defeder devre dışı bırakma yöntemleri içeren kalıcı defender kapatma veya geçici defender devre dışı bırakma gibi defender aktifleştirme videosunu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Windows defender kapatma, windows defender devre dışı bırakma, windows defender durdurma vs. nasıl yaparız anlattık, aşamaları izleyerek windows defender onarma yöntemini uygulayabilirsiniz, videomuz tek tıklama ile windows defender geçici olarak kapatma, windows defender açma metoduna göre hazırlanmıştır.

Videodaki yöntemle; sizde windows virüs programı kapatma yapabilecek, tüm adımları eksiksiz izleyerek windows virüs programı durdurma, windows güvenlik merkezi kapatma ile microsoft windows güvenlik duvarı kapatmayı sorunsuz ve detaylıca yapabilirsiniz, kısaca defender kapatma 2021 yöntemini ve defender devre dışı bırakma gibi win 10 defender kapatma ve diğer tüm windows sürümlerinde bunu yapmayı anlattık, iyi seyirler.

1. AŞAMA
WİNRAR’ı İNDİR; (Eğer sende yüklü ise bu aşamayı atlayabilirsin)
Tıkla indir: ➥ https://bit.ly/2SBhC7G
2. AŞAMA
DEFENDER KONTROL’u İNDİR;
Tıkla indir: ➥ http://bc.vc/WkMko8i
3. AŞAMA
KESİNLİKLE ATLAMADAN İZLEYİNİZ, TÜM DETAYLARI UYGULAMAZ İSENİZ, YÜKLEME BAŞARISIZ OLABİLİR.

NOT: Defenderi açamıyor iseniz linkteki programı indirdikten sonra pc yi kapatıp açın, ardından programdaki windows defender aktifleştirme tıklayınız eğer açılmıyor ise bilgisayarınızda eskilerden kalma gizli virüs veya zararlı yazılım vardır, virüs temizleme videomuzu izleyerek pcnizi onarabilirsiniz.


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: windows defender kapatma, windows defender açma, windows defender devre dışı bırakma, windows defender açılmıyor, windows defender, defender onarma, windows defender nasıl kapatılır, virüs programı kapatma, windows defender onarma, windows defender geçici kapatma, eylemler önerildi, windows defender kaldırma, virüs programı, defender kapatma 2020, defender devre dışı bırakma win10, windows 10

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.