İnstagram durum gizleme & instagram story gizleme ve hikaye gizleme nasıl yapılır?

İnstagram durum gizleme ve instagram story gizleme gibi en basit olarak instagram hikaye gizleme nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki instagram durum ayarları makale ve videosunu izleyebilirsiniz.

YouTube video

İnstagram durum gizleme nasıl yapılır, instagram story gizleme nasıl yapılır gibi sorunlarınıza istinaden instagram’da bazı kişilerden attığınız durumları saklamak istiyorsanız nasıl bir yol izleyebilirsiniz anlattık.

Bu sayede instagram hikaye gizleme gibi durumlarınızı görmesini istemediğiniz takipçileri seçerek onlara gizleyebileceksiniz ve bu kişilerin haberleri de olmayacaktır, kısaca instagram hikaye gizleme, instagram story gizleme, instagram durum gizleme gibi detayları yapabileceksiniz, iyi seyirler.

NOT: İnstagram’a güncelleme geldiği için tuşların yerleri değişebiliyor, sizde o tuşlar ve bölümler yok ise kişileri seçtikten sonra sol üst taraftaki geri ok tuşu olan klik simgesine basıp, işlemi onaylayınız ve diğer çözümler için ise mutlaka video yorumlarına göz atınız.


ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: instagram story gizleme, instagram durum gizleme, instagram hikaye gizleme, story gizleme, durum gizleme, hikaye gizleme, instagram gizleme, instagram, story ayarları, hikaye ayarları, insta story gizleme, insta durum gizleme, insta hikaye gizleme, hikaye nasıl gizlenir, instagram gönderi gizleme, instagram story ayarları, instagram durum ayarları, instagram hikaye ayarları, story, instagram gizlilik ayarları, story gizlilik ayarı, instagram hikaye, story nasıl gizlenir, insta

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.