İnstagram eski yorumları bulma & instagram eski yorumları silme nasıl yapılır?

İnstagram eski yorumları bulma ve geçmişte yapılan instagram eski yorumları görme benzeri instagram eski yorumları silme işlemleri için aşağıdaki makaleyi ve videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

İnstagram eski yorumları bulma yöntemine istinaden hepimiz geçmişte birtakım gönderi ve resimlere yorum yapmışızdır diyelim ki bir resmin altına yorum yaptık ve aradan uzun bir zaman geçti peki yaptığımız instagram eski yorumları nasıl bulacağız? gerek web sitesi gerekse mobil uygulama üzerinden instagram eski yorumları bulma ve instagram eski yorumları görme gibi bir seçenek bize sunmuyor yani o an bir yorum yaptı isek yerini biliyor isek o gönderiye girip silebiliriz ama bilmiyor ve unuttu isek işte o yaptığımız instagram eski yorumu bulamayız… mı acaba?

işte bugün size geçmişte yaptığımız yorumları bulmayı ve silmeyi anlatacağım hadi hep birlikte adım adım yapalım ha bu arada android, ios veya pc üzerinden yapabilirsiniz tek ihtiyacınız olan rar dosyalarını açacak bir program ve web tarayıcı geri kalan tüm mantık aynı şimdi hadi birlikte yapalım.

1. AŞAMA İNSTAGRAM VERİLERİNİ İNDİR
Tıkla indir: ➥ https://bit.ly/instagramveriindir

2. AŞAMA WİNRAR’ı İNDİR; (Eğer sende yüklü ise bu aşamayı atlayabilirsin)
Tıkla indir: ➥ https://bit.ly/3pwt6XC

3. AŞAMA JSON GÖRÜNTÜLEYİCİ (MESAJ OKUMA SİTESİNE GİT)
Tıkla git: ➥ https://bit.ly/skmhtyc

AÇIKLAMAYI KESİNLİKLE OKUYUNUZ: AŞAMALARI VİDEOYU ATLAMADAN İZLEYEREK YAPINIZ, YAPAMAZSANIZ AŞAĞIDAKİ OYNATMA LİSTELERİNE BAKIP BU KONU İLE İLGİLİ DAHA YENİ BİR VİDEO PAYLAŞILMIŞ MI ONU KONTROL EDİNİZ EĞER BU VİDEONUN YENİSİ VAR İSE ONU İZLEYİNİZ, HÂLA YAPAMADI İSENİZ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN BİZİ TAKİP EDİP YAZARAK YARDIM İSTEYEBİLİRSİNİZ.

NOT: İnstagram eski yorumları bulma gibi işlemlerde en önemli nokta instagram sunucuları ve verdiği verilerdir, instagram sistemleri sürekli güncelleme alır yani dosya sistemi ve çıkan çıkmayan veriler vs. sürekli değişir o yüzden her güncellemede yeni makale ve yeni videolar paylaşıyoruz bu sebeple youtube kanalımız ve web sitemizi ara ara kontrol etmeyi, yeni video veya yeni yöntemler var mı diye bakmayı unutmayınız.


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: instagram eski yorumları görme, instagram eski yorumlari silme, instagram yapılan yorumları görme, instagram yapılan yorumları silme, instagram geçmişte yapılan yorumları bulma, instagram yapılan yorumları bulma, instagram, instagram hileleri, instagram yorum silme, instagram yorumları görme, instagramda yapılan yorumları görme, eski yorumları görme, eski yorumları silme, eski yorumları bulma, instagram yorumlar, instagram yapılan yorumu silme, instagram eski yorumları bulma

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.