İnstagram hesap dondurma açma – kapatma & instagram hesap dondurma linki ve diğer bilgiler.

İnstagram hesap dondurma gibi instagram hesap kapatma yöntemlerinden birisi olan instagram geçici hesap kapatma nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki instagram dondurma makale ve videosunu inceleyebilirsiniz.

YouTube video

İnstagram hesap dondurma ve instagram hesabı devre dışı bırakma gibi instagram kapatma yöntemlerinden birisi olan instagram dondurma yani instagram geçici kapatma işlemini anlattık.

Bu sayede kısaca instagram dondurabilir ve bir süreliğine instagram’a veda edebilirsiniz aşağıda instagram dondurma linki ve instagram kapatma linkini paylaştık işlemlerinizi videoyu atlamadan izleyerek sorunsuz bir biçimde yapabilirsiniz.

İNSTAGRAM HESAP DONDURMA LİNKİ 2021 – (GEÇİCİ HESAP KAPATMA)
Tıkla git: ➥ https://bit.ly/2qvqTmz

NOT: KESİNLİKLE ATLAMADAN İZLEYİNİZ, TÜM DETAYLARI UYGULAMAZ İSENİZ, BAŞARISIZ OLABİLİR.


İnstagram dondurma linkini nereden bulabilirim?

Güncel instagram dondurma linkini konumuz içerisinde bulabilirsiniz, hemen aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.
Tıkla: ➥ https://bit.ly/2qvqTmz

İnstagram dondurma açma işlemi nasıl yapılır?

Dondurulan hesabınızı açma işlemi oldukça basittir, eğer silmediyseniz ve kesinlikle dondurdu iseniz instagram mobil veya internet sitesi üzerinden giriş yaparak hesabınızı başka bir işlem yapmadan hemen açabilirsiniz.

İnstagram dondurma süresi limitleri ve süreleri nedir?

İnstagram dondurma ve kapatma işleminde belli limitler vardır, daha önce hesabınızı dondurmadı iseniz hemen anında dondurma işlemi yapabilirsiniz, ve ardından hemen açabilirsiniz ama ondan sonra tekrar dondurmak isterseniz 7 gün beklemeniz gerekir, hesap silme işlemleri ise kalıcı olarak olması için 15-30 gün hesabın giriş yapılmamış olması gerekmektedir.


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: instagram hesap dondurma linki, instagram hesap kapatma, instagram, instagram hesap dondurma 2021, instagram hesap kapatma 2021, instagram hesap dondurma 2021, instagram hesabı nasıl kapatılır, instagram hesabı nasıl dondurulur, hesap dondurma, instagram geçici hesap dondurma, instagram geçici hesap kapatma, instagram dondurma, instagram hesap dondurma mobil, instagram hesap geçici kapatma, instagram hesap silme, insta

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.