İnstagram takipçi satın almadan önce mutlaka bilinmesi gerekenler

İnstagram takipçi satın alma işlemi profil veya sayfanızın takipçi sayısını yüksek göstermek içindir, müşteriniz veya profilinize bakan birisi takipçi sayınız az ise sizden alışveriş yapmak istemeyecek, çekinecektir, kişi veya mağaza ne olursa olsun takipçi sayısının fazla olması sizin statünüze olumlu etki edecektir

İnstagram takipçi satın alma işlemi öncesi bilinmesi gerekenler

aldığınız takipçilerden beğeni, yorum izlenme hatta müşteri beklemeniz yanılgı olacaktır, bazı mağazalar ürünlerini profillerine ekliyor 1000 adet takipçi alıp o kişilerin ürünleri satın almasını bekliyor, mantıken düşünürseniz böyle bir şey yanlıştır.

Takipçi alırken beklemeniz gereken şey, takipçi sayınızı yükseltmek ve sayfanızın dışarıdan görüntüsünü daha büyük ve profesyonel hale getirmek olmalıdır, unutmayınız ki takipçi, beğeni, izlenme gibi şeyler sizin ana kaynağınız değil yardımcı birer desteğinizdir.

Öğreticim güvencesiyle; instagram takipçi satın almak isterseniz aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Takipçi satın al | %100 Gerçek & Ucuz takipçi

İnstagram türk takipçi nedir?

Türk takipçiler takipçi analiz uygulamaları, takipçi kasma siteleri gibi yerlere giriş yaparak türkiye üzerinden bu dataya katılan kişilerdir, geneli aktif/inaktif türkiye lokasyonlu takipçilerdir aktiflik oranı bot ve yabancı takipçilere göre yüksektir, düşüş %5-15 arasında olabilir bunu göze alarak ara ara düştükçe takviye yapabilir veya garantili paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Türk takipçi satın al

İnstagram organik takipçi nedir?

Organik takipçi yine takipçi kasma ve analiz uygulamalarına giriş yapan kalite olarak biraz daha yüksek takipçilerden oluşur aktiflik oranı diğer takipçilere göre iyidir, düşüş %5-15 arasında olabilir bunu göze alarak ara ara düştükçe takviye yapabilir veya garantili paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Organik takipçi satın al

İnstagram gerçek takipçi nedir?

Gerçek takipçi bot ve sahte hesaplar değil de genelde takipçi kasma veya analiz sitelerine kendi istekleriyle girip dataya dahil olan kullanıcılardan oluşur, aktiflik oranı diğer paketlere göre yüksektir, düşüş %5-15 arasında olabilir bunu göze alarak ara ara düştükçe takviye yapabilir veya garantili paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Gerçek takipçi satın al

İnstagram garantili takipçi nedir?

Garantili takipçi olası düşüşlere karşı 30-99-365 gün garantili paketlerdir, örnek vermek gerekirse 1000 adet takipçi aldınız ve bu 750’ye düştü ise garanti süresi boyunca ücretsiz olarak 250 adet daha gönderilecek aldığınız sayı garanti süresinde ücretsiz sabit tutulur.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Garantili takipçi satın al

İnstagram düşmeyen takipçi nedir?

İnstagram düşmeyen takipçi geneli yabancı/global takipçilerden oluşan 30-365 gün garantili ve düşüş oranı az takipçilerdir, düşüşlere karşı garantilidir düştüğü taktirde garanti süresinde ücretsiz telafisi bulunmaktadır.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Düşmeyen takipçi satın al

İnstagram çekiliş takipçisi nedir?

Çekiliş takipçisi diğerleri içerisinde en kaliteli olandır, sponsorlu olarak büyük sayfalarımıza sizin profilinizi takip etmeleri için anlaşma yapıyoruz ve kullanıcılar çekilişe katılabilmek için sizin profilinizi takip ediyorlar, bu sayede instagramı aktif olarak kullanan kişiler sizi takip ediyorlar düşüş oranı %5-15 arasındadır ve aktiflik oranı diğerlerine göre en fazla pakettir.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Çekiliş takipçi satın al

İnstagram kadın takipçi nedir?

Kadın takipçi, türk takipçi datası içerisinden instagram cinsiyeti kadın olarak seçili profillerden oluşmaktadır ağırlıklı olarak kadın takipçiler gelmektedir içerisinde az miktarda karışık takipçiler olabilir, kalite olarak türk takipçi kalitesindedir, düşüş %5-15 arasında olabilir bunu göze alarak ara ara düştükçe takviye yapabilir veya garantili paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Kadın takipçi satın al

İnstagram erkek takipçi nedir?

Erkek takipçi, türk takipçi datası içerisinden instagram cinsiyeti erkek olarak seçili profillerden oluşmaktadır ağırlıklı olarak erkek takipçiler gelmektedir içerisinde az miktarda karışık takipçiler olabilir, kalite olarak türk takipçi kalitesindedir, düşüş %5-15 arasında olabilir bunu göze alarak ara ara düştükçe takviye yapabilir veya garantili paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Erkek takipçi satın al

İnstagram bot takipçi nedir?

Bot takipçi bilgisayarlar tarafından otomatik açılan instagram hesaplarından oluşur, geneli hiçbir etkileşim vermez sadece sayı olarak yükselmek isteyen ucuz takipçi arayan sayfa ve profiller için uygundur, seçilen kaliteye göre düşüş veya garantili paketler tercih edilebilir, düşüş %5-15 arasında olabilir bunu göze alarak ara ara düştükçe takviye yapabilir veya garantili paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Bot takipçi satın al

İnstagram yabancı takipçi nedir?

Yabancı takipçi geneli global her ülkeden olan 30-365 gün garantili takipçilerden oluşur, içerisinde az oranda aktif hesaplar da bulunduğu gibi kalıcılık oranı seçilen paketlere göre değişmektedir sayı olarak arttırmak için diğer paketlere göre fiyatı daha uygundur, düşüş %5-15 arasında olabilir bunu göze alarak ara ara düştükçe takviye yapabilir veya garantili paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tıkla satın al: ➥ İNSTAGRAM Yabancı takipçi satın al

İnstagram takipçi satın alma ile ilgili sıkça sorular sorular

Satın alınan takipçiler düşer mi?

İnstagram takipçi satın alma sonrası aldığınız pakete göre bütün paketlerde düşüş olabilir, yalnızca başında garantili yazan paketlerde 30-99-365 gün garanti ve ücretsiz telafi vardır bahsedilen paketlere üstteki linklerden göz atabilirsiniz.

Satın alınan takipçiler beğeni, izlenme, yorum yapıyorlar mı?

Aldığınız pakete göre değişmekle birlikte en aktif takipçi paketi çekiliş ve organik takipçi paketidir 5000-10000 civarı alımlarda aktiflik oranı yüksek takipçiler gönderilmektedir, takipçi satın almada esas amaç takip sayınızı yükseltmektir.

Satın alınan takipçiler garantili mi?

Başında garantili yazan bütün paketler 30-365 gün civarı garantilidir, bu süre boyunca düşüş olursa ücretsiz olarak telafi edilir diğer bütün paketler doğal sürecindedir %5-15 arası düşüşler zaman geçtikçe olabilir bunu göze alarak ara ara takviye gerekebilir.

Takipçi satın alma güvenilir mi?

Takipçi satın alma işlemi şifrenizi ve özel bilgilerinizi vermediğiniz için son derece güvenilirdir, BDDK lisanslı ödeme kuruluşları ile çalışma yapılmakta ve öğreticim güvencesiyle işlem yapılmaktadır detaylar için

Tıkla satın al: ➥ Takipçi satın alma güvenilir midir?

Takipçi satın alma hesabıma zarar verir mi?

İnstagram takipçi satın alma işlemi hesabınıza zarar vermemektedir, doğru kitle ve doğru şekilde paylaşım içerik üretildiği taktirde hesabınızı büyütmeye yardımcı olup hesabınızın güvenilirliğini ve statüsünü arttırmaktadır.


ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web


Başlık etiketleri: instagram takipçi satın alma, instagram türk takipçi satın alma, instagram güvenilir takipçi alma, instagram ucuz takipçi, instagram gerçek takipçi satın alma, instagram düşmeyen takipçi satın alma

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.