İnstagram yanan mesaj ve instagram hediye mesajı gibi instagram şekilli mesajlar nasıl atılır?

İnstagram yanan mesaj atma ve instagram hediye mesajı atma gibi yeni gelen özelliklerden olan instagram konfeti mesajı, instagram kalpli mesaj atma tarzı instagram şekilli mesajlar için aşağıdaki makale ve videomuza göz atabilirsiniz.

YouTube video

İnstagram yanan mesaj, instagram hediye kutusu mesajı gibi instagrama yeni gelen instagram şekilli mesajlar atmayı anlattık bu sayede instagram konfeti mesaj, instagram tebrikler mesajı, instagram kalpler uçuran mesaj tarzı mesajlar atabilecek ve instagram flame message özelliğinden faydalanabileceksiniz.

Minik bir instagram taktiği ve instagram hilesi diye söz edilen pratik instagram taktiği ile instagram özel mesajlar atıp sevdiklerinize instagram alevli mesaj atabilir veya instagram hediye paketi gönderme yapabilirsiniz videoda sadece tek bir instagram pratik bilgilerden değil instagmda olan bu yeni özelliğin bir kaç çeşidinden söz ettik android veya ios fark etmeksizin instagram şekilli mesaj atma işlemi için aşamaları uygulayabilirsiniz.


ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: instagram yanan mesaj, instagram alevli mesaj, instagram hediye kutusu mesajı, instagram hediye paketi mesajı, instagram şekilli mesaj atma, instagram hileleri, instagram taktikleri, instagam flame message, instagram konfeti mesaj, instagram kalpli mesaj, instagram özel mesaj atma, instagram, mesaj, instagram alevli yazma, instagram alevli mesaj atma, instagram yanan mesaj atma, instagram flame, yanan mesaj atma, alevli mesaj atma, kalpli mesaj atma, instagram hediye mesajı

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.