Bilgisayar dosya gizleme & pc klasör gizleme nasıl yapılır?

Dosya gizleme ve klasör gizleme gibi verilerinizi saklama işleminizi ister bilgisayar ister usb üzerinde nasıl yapabilirsiniz öğrenmek için aşağıdaki makale ve videoya göz atabilirsiniz.

YouTube video

Dosya gizleme, klasör saklama gibi ihtiyacımız olan bu sorunları en pratik şekilde anlattık videodaki yöntemlerle usb dosya gizleme gibi flash bellek dosya gizleme işlemine ek olarak klasör gizleme, dosya saklama dosyalarınızı salt okunur yapma gibi salt okunur nedir bunları öğreneceğiz, hatta bilgisayarımızdaki gizli dosyaları görme, gizli klasörleri görme işlemi yapacağız.

Bu sayede ister kendi isterse başka bilgisayarda gizli dosya açma ve gizli klasör görme yapabileceğiz, kısacası bu işlemlerle gizlediğimiz dosyaları saklama ve klasör saklama da yapabileceğiz ve en önemlisi bu işi programsız dosya gizleme metodu ile yapacağız, dosya gizleme windows 10 veya dosya gizleme pc üzerinden olduğu gibi dosya gizleme windows 7 içinde çok rahat yapabilirsiniz.

EĞER İSTERSEN DOSYA ŞİFRELEME VE ŞİFRELİ KLASÖR OLUŞTURMA YAPABİLİRSİN
TIKLA ÖĞREN: ➥ https://bit.ly/3p8C7WR


ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: dosya şifreleme, klasör gizleme, dosya gizleme, dosya şifreleme windows 7, dosya şifreleme programı, bilgisayarda dosya şifreleme, dosya nasıl gizlenir, klasör nasıl gizlenir, usb dosya gizleme, flash bellek dosya gizleme, klasör saklama, dosya saklama, pc dosya gizleme, pc klasör gizleme, pc dosya saklama, bilgisayar dosya gizleme, bilgisayar klasör saklama, salt okunur nedir, gizli dosyaları görme, gizli klasörleri görme, gizli klasör nasıl açılır, dosya saklama pc

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.