Bilgisayar dosya şifreleme & klasör şifreleme nasıl yapılır?

Bilgisayar dosya şifreleme ve klasör şifreleme gibi verilerinizi parola ile ister bilgisayar ister usb üzerinde şifreleyebilirsiniz öğrenmek için aşağıdaki makale ve videoya göz atabilirsiniz.

YouTube video

Dosya şifreleme programı olmadan en pratik yöntemle, programsız klasör şifreleme ve dosya şifrelemeyi anlattık bu yöntemle windows 10 dosya şifreleme, bilgisayar dosya şifreleme yapabileceğiniz gibi sadece windows 10 değil bütün sürümlerde programsız dosya şifreleme yapabileceksiniz bir tek dosyalarınız değil klasör şifreleme de yapabileceksiniz.

Kısacası çok basit bir şekilde verilerinizi şifreleyip, şifreli klasör ve parolalı dosya yapabileceksiniz ek olarak bu şifrelediğiniz dosyaları da gizleme yöntemini diğer içeriklerde anlattık, aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz.

1. AŞAMA
WİNRAR’ı İNDİR; (Eğer sende yüklü ise bu aşamayı atlayabilirsin)
Tıkla indir: ➥ https://bit.ly/2SBhC7G

EĞER İSTERSEN EK OLARAK DOSYA GİZLEME YAPABİLİRSİN;
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/3rhNj5k

KESİNLİKLE ATLAMADAN İZLEYİNİZ, TÜM DETAYLARI UYGULAMAZ İSENİZ, YÜKLEME BAŞARISIZ OLABİLİR.


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: dosya şifreleme, bilgisayarda dosya şifreleme, veri şifreleme, dosya şifreleme nasıl yapılır, programsız dosya şifreleme, dosya şifreleme programı, klasör şifreleme programı, şifreli dosya oluşturma, şifreli dosya nasıl yapılır, windows 10 şifreli klasör oluşturma, dosya şifreleme windows 10, dosya şifreleme pc, pc dosya şifreleme, şifreli dosya, şifreli klasör yapma

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.