PC hızlandırma, bilgisayar virüs temizleme, fps arttırma ve windows onarma işlemleri nasıl yapılır?

Pc hızlandırma, FPS arttırma, bilgisayar yer açma gibi virüs tarama programları dahil kapsamlı bir virüs temizlemeye ihtiyacınız var ise komple virüs temizleme ve bilgisayarı hızlandırma işlemi için aşağıdaki videoyu ve makaleyi inceleyebilirsiniz.

YouTube video

Bugün pc virüs olduğunu nasıl anlarım diyorsanız kesin çözüm ve ilaç gibi gelecek olan tek video ile; pc hızlandırma, pc virüs temizleme, gereksiz program kaldırma, açılış hızlandırma, fps arttırma, gereksiz dosya temizleme, trojan temizleme, malware temizleme, reklam ve açılır pencere temizleme, gereksiz kayıtları temizleme, bilgisayar yer açma ve açılışta otomatik programları kaldırma yapacağız ve daha niceleri.

1. AŞAMA
WİNRAR’ı İNDİR; (Eğer sende yüklü ise bu aşamayı atlayabilirsin)
Tıkla indir: ➥ https://bit.ly/2SBhC7G​
2. AŞAMA
ÖLÜ BİLGİSAYARI DİRİLTME PAKETİNİ İNDİR
Tıkla indir: ➥ http://bc.vc/pbluKgI

YARDIM: KESİNLİKLE ATLAMADAN İZLEYİNİZ, TÜM DETAYLARI UYGULAMAZ İSENİZ YÜKLEME BAŞARISIZ OLABİLİR. İNDİRME AŞAMASINDA TAKILDI İSEN, Aşağıdaki linklere göz atmayı, açıklama kısmını iyice okumayı ve atlamadan izlemeyi unutma.

AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ: Dosyalar inerken virüs programı mutlaka kapalı olmalı çünkü sisteme etkinleştirme kodu entegre edeceği için virüs programları uygulamayı virüs olarak algılayabiliyor, ek olarak net framework yüklü olmalı ve mutlaka yönetici olarak çalıştırmanız gerek.

İşlemleri benimle birlikte yapınız mutlaka olacaktır “indirme hatası, defender kapanmıyor hatası, chrome başarısız virüs algılandı hatası vb.” için ise aşağıdaki oynatma listemize çözüm videoları attım onları tıklayıp izleyerek tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz, teşekkürler.

Bilgisayar yer açma ve hafıza arttırma nasıl yapılır?

Yukarıdaki video içerisinde bahsetmiş olduğum temizleme programı ve kullanımı ile ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızda yer açabilir ve hafıza arttırma işlemini uygulayabilirsiniz yukarıya kaydırarak ölü bilgisayarı diriltme videosunu izleyebilirsiniz.

Bilgisayar hızlandırma nasıl yapılır?

Sizler için kendi bilgisayarıma da her 1-2 ayda bir yaptığım ölü bilgisayarı diriltme metodunu üstteki videoda anlattım bu yöntemleri uyguladığınızda bilgisayarınız daha hızlı ve virüssüz tertemiz olacaktır, arşiv içerisinde en iyi virüs programı, virüs taraması vs. her şey mevcuttur.

FPS Arttırma nasıl yapılır?

4 adımda %100 FPS arttırma, pc kasma sorunu çözümü ve pc hızlandırma olanakları sağlayan tekniklerden yukarıdaki video içerisinde bahsettim, bilgisayarım yavaşladı, bilgisayarımı nasıl hızlandırırım? diyenler için güncel olarak yapılan en kapsamlı bilgisayar hızlandırma rehberi oldu diyebilirim yukarıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

En iyi virüs temizleme programı hangisidir?

En iyi virüs programı olmayandır, kısacası en iyisi bilinçli kullanmaktır yukarıdaki video içerisinde bu konudan bahsettim mutlaka izleyin bu sayede ek olarak para harcamadan yüksek fps nasıl alınır, bilgisayar nasıl hızlandırılır sorusuna da cevap bulabilirsiniz, ancak bu işlemlerden %100 verim almak donanımlarınızın üst limitine de bağlıdır.


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw
Turbobit dosya indirme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/3dnECPw​

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: bilgisayar hızlandırma windows 10, bilgisayar hızlandırma programı, bilgisayar hızlandırma 2020, bilgisayar hızlandırma, pc hızlandırma, fps arttırma, virüs temizleme, reklam temizleme, hafıza artırma, en iyi virüs programı, en iyi bilgisayar hızlandırma, en iyi fps arttırma, gereksiz dosyaları temizleme, gereksiz programları silme, pc virüs taraması nasıl yapılır, bilgisayar virüsü nasıl temizlenir, açılış hızlandırma, malware temizleme, trojan virüsü nasıl silinir, windows

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.