Reels keşfete düşme, etkili reels izlenme arttırma, reels atma saatleri ve instagram algoritması

Reels keşfete düşme saatleri için belli metotlar vardır, bunlar sizin etkili reels izlenme ihtimalinizi büyük ölçüde arttıracak ve instagram algoritması sayesinde reels atma saatlerine göre etkili instagram reels paylaşma yapabileceksiniz.

Reels keşfete düşmek için öncelikle içerik üretirken mutlaka ilk 3 saniye çok önemlidir, içeriğinizin kapak resminin çok dikkat çekici ve merak uyandırıcı olmasına dikkat ediniz ürettiğiniz içerikler geniş kitlelere hitap etmesi gerekir azınlık kitlelere hitap eden içeriklerin izlenme oranı düşük olur.

Ülkemizde ne yazık ki popüler olan içerik ve konular bellidir, insanlar bilim ve kaliteli içeriklere değil de genelde komik, cinsellik, alışveriş, korku içerikleri vs. gibi dikkat çekici şeyleri seçiyorlar bu sebeple içerik üretirken mutlaka insanların ihtiyacı olan ve “bunu mutlaka okumalıyım merak ettim, aç bakayım neymiş bu” hissi uyandıran konu ve içerikleri seçmelisiniz.

İnstagram reels izlenme, reels keşfete düşme nasıl yapılır?

İnstagram reels izlenme arttırmak ve reels keşfete düşme için videolarınızı mutlaka instagram kamerası ile çekmeye özen gösteriniz ve insanların mesai saatleri dışında en yoğun sosyal medya kullandığı vakitlerde içerik üretmelisiniz eğer çok önemli değilse maksimum 15 saniye uzunluğunda üretmeye özen gösteriniz ve sadece konu ile alakalı hashtag kullanmaya 3 adetten fazla kullanmamaya dikkat ediniz.

İnstagram reels atma saatleri nedir?

İnstagram reels atma işleminden önce, videolarımızın izlenmesi için öncelikle reels keşfet saatleri taktiğini bilmemiz gerekir, bazı zamanlar ne kadar güzel video çekersek çekelim attığımızda izlenmeler düşük olabiliyor, etkileşimin daha yüksek olması için saatler bizim için çok çok önemlidir, reels izlenme arttırma için özel saatler şu şekildedir;

09:00 ile 10:00 saatleri arası gündüz matutinal algoritması aktiftir.

11:00 ile 14:00 saatleri arası öğlen meridian algoritması aktiftir.

17:00 ile 18:00 saatleri arası akşam vesper algoritması aktiftir.

21:00 ile 22:00 saatler arası gece nocturnally algoritması aktiftir.

*Bu saatler arasında diğer makale içerisinde belirttiğimiz etkenlere uygun içerikler üreterek mutlaka keşfete düşebilirsiniz.

Reels keşfete düşme etiketleri nelerdir?

Bu hashtagleri kullanarak %100 büyük etkileşimler yakalayabilirsiniz;
#reels #instagram #reelsinstagram #trending #viral #love #explore #instagood #explorepage #tiktok #reelitfeelit #india #follow #photography #fyp #reel #instadaily #followforfollowback #likeforlikes #like #reelsvideo #memes #foryou #fashion #reelkarofeelkaro #music #ke #instagramreels #insta #
Bunun dışında içeriğiniz türk kişilere özel ise bunları deneyiniz;
#wild #memes #comic #thuglife #animals #cats #trend #funny #funnyvideos #bestvideos #videos #tiktok #top #keşfet #reels #keşfetteyiz #keşfetteyim #beğen #takipet #funnycats #funnyanimals #keşfetsene #komedi #reelsvideo #story #shorts #edit #mood #fyp

İnstagram algoritması nasıl çalışır?

Örnek vermek gerekirse reels keşfete düşmek için Elif isimli kullanıcıda 1000 takipçi olsun, Ahmet’in ise 200 şimdi Elif bir fotoğraf atıyor 1000 kişiden 100 kişi beğeniyor diyelim, Ahmet attığında ise 150 kişi, bu örneğe göre Ahmet daha hızlı büyüyecek ve algoritma onu destekleyecektir.

İnstagram reels algoritması nasıl çalışır?

İnstagramda ne kadar aktif ve kaliteli içerik üretirseniz algoritma reels keşfete düşmek için sizlere o kadar yardımcı olur, izlediğiniz videolar, beğendiğiniz reelsler, kaydettiğiniz müzikler, viral olan tüm içerikler instagram reels algoritma sistemine göre öne çıkar, eğer ki instagram reels algoritmasının nasıl çalıştığını merak ediyorsanız yukarıdaki yöntemleri deneyerek  izlenme ve takipçi sayısını ve tüm etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: ➥ Detaylı instagram algoritması ve instagram eğitimi

İnstagram reels akımları nasıl çekilir?

İnstagram reels akımları her hafta belli başlı şekilde popüler konular üzerinden üretilir ve bu akımlara katılmak bize büyük miktarda fayda sağlayabilir, bu sayede instagram takipçi, beğeni kazanabilir ve hesabımızı büyütebiliriz, bunun için akımlardaki müzik ve hareketlerin aynılarını yaparak instagram akımları sayesinde kısa sürede trend olabiliriz.

İnstagramda daha çok izlenme almak ve takipçi arttırmak için kendi içeriklerimizi üretebilir, instagram reels atma saatleri taktiğimize göz atabilir ve bu sayede yüzbinlerce izlenme kazanabilirsiniz.

instagram reels izlenme hilesi ücretsiz işe yarar mı?

%100 emin olunuz ki instagram takipçi veya reels izlenme hilesi gibi yöntemleri yapan kişiler sadece hesaplarındaki sayıyı arttırır ve kaliteli içerik üretmedikçe bundan bir verim alamaz ücretsiz olarak izlenme ve takipçi gibi organik etkileşimleri nasıl arttırabiliriz diyorsanız aşağıdaki siteyi mutlaka detaylıca incelemeyi unutmayınız.

Tıkla (göz at): ➥ İnstagram reels izlenme hilesi ücretsiz eğitim


ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web


Başlık etiketleri: Reels keşfete düşme, instagram algoritması, instagram reels izlenme, instagram reels algoritması, reels saatleri, reels keşfet saatleri, etkili reels paylaşma, reel akımları, reels taktikleri, reels keşfet hilesi taktiği, instagram reels izlenme hilesi ücretsiz

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir Yorum

  1. Teşekkürler, belirtilen saatlerde paylaştım gerçekten çok etkili size nasıl ulaşabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.