Android silinen bildirimleri görme ve silinen bildirimleri geri getirme nasıl yapılır?

İnstagram silinen bildirimleri görme ve silinen bildirimleri geri getirme yöntemi ile sadece instagram değil size bildirim gönderen bütün uygulamaların kaydırılan bildirimlerini görebilir ve eski bildirimleri bulma yapabilirsiniz nasıl yapılır merak ediyorsanız makale ve videoyu inceleyebilirsiniz.

YouTube video

İnstagram silinen bildirimleri görme, instagram silinen bildirimleri geri getirme gibi kaydırılan bildirimleri ve eski bildirimleri bulma nasıl yapılır anlattık.

Bu sayede telefonumuzda kaydırılan bildirimleri eski mesajları ve bildirimler vasıtası ile gelen mesajları nasıl görebiliriz anlattık aşamaları izleyerek instagram silinen mesajları görme silinmiş mesajları bulma ve silinen bildirimleri geri getirme yapabilirsiniz, iyi seyirler.

ANDROİD SİLİNEN BİLDİRİMLERİ GERİ GETİRME UYGULAMASI
Tıkla indir: ➥ http://bc.vc/7IKzW2y

NOT: İos için henüz bir yöntem bulunmamaktadır, eğer var ise yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

BİLGİ: Bu uygulama ile instagram, whatsapp, vb. tüm uygulamalar için geçmişte gönderilen bildirimlerinizi bulabilirsiniz lakin bu yöntem yüklediğiniz andan itibaren çalışır yani uygulamayı anlatmak gerekirse yüklediğiniz andan itibaren gelen bütün bildirimleri uygulama kaydeder siz yükledikten 5-10 gün sonra birisi bir mesaj atıp sildiğinde siz bu uygulamadan görebilirsiniz, ama uygulama yüklü olmadığı zamanda silinen bildirimi bulamazsınız o yüzden mutlaka yükleyiniz bu uygulama bir nevi bildirim deposudur.

AÇIKLAMAYI KESİNLİKLE OKUYUNUZ: AŞAMALARI KESİNLİKLE VİDEOYU ATLAMADAN İZLEYEREK YAPINIZ, YAPAMAZSANIZ AŞAĞIDAKİ OYNATMA LİSTELERİNE BAKIP BU KONU İLE İLGİLİ DAHA YENİ BİR VİDEO PAYLAŞILMIŞ MI ONU KONTROL EDİNİZ EĞER BU VİDEONUN YENİSİ VAR İSE ONU İZLEYİNİZ, HÂLA YAPAMADI İSENİZ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN BİZİ TAKİP EDİP YAZARAK YARDIM İSTEYEBİLİRSİNİZ.


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw
Turbobit dosya indirme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/3dnECPw​
Android apk yükleme ve bilinmeyen kaynaklar açma nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2Wd3nIg

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: instagram silinen bildirimleri geri getirme, silinen bildirimleri görme, kaydırılan bildirimleri geri getirme, eski bildirimleri görme, instagram silinen mesajları görme, instagram, instagram silinen bildirimler, silinen bildirimi geri getirme, eski bildirimleri görme android, bildirimler, silinen bildirimleri geri getirme, instagram silinen mesajları geri getirme, kaydırılan bildirimleri görme, instagram silinen bildirimleri görme, bildirim geçmişi, eski bildirimleri geri getirme

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.