Telefonu dedektöre çevirme & en iyi dedektör uygulaması ile android dedektör nasıl yapılır?

Telefonu dedektöre çevirme işlemini – en iyi altın dedektörü ve en derin dedektör adayı olan telefon uygulamasını denedik! siz de nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki videomuzu ve makaleyi inceleyebilirsiniz.

YouTube video

Telefonu dedektöre çevirme uygulaması ve definecilik aşkı ile nice hazine bulunma anı görmek isteyen kişiler bu tarz teknolojilere yöneliyor artık, günümüzde gelişen teknoloji ile cep telefonu dedektör olma yolunda minik adımlar atıyor, büyük büyük define dedektörleri ve sözde en derin dedektör diye binlerce tl verdiğimiz en iyi altın dedektörleri bile zamanla teknolojiye yenileceğini söyleyebiliriz, bugün ise android ve ios için cep telefonunu dedektöre çeviren bir uygulamadan bahsediyoruz.

Metal ve diğer değerli içerikleri algılayan bir uygulama bu telefonu dedektöre çevirme programı ve bu sayede telefonda dedektör nasıl kullanılır öğrenmiş olacağız, cep telefonu dedektör programı indirme yaparken şunu iyi bilmek gerekiyor, uygulama gayet çalışıyor ama eğer çekmez ve algılamaz ise bu tamamen cep telefonu dedektör uygulaması ile alaksızdır, telefonun içerisindeki manyetik algılayıcı düşük kalıyor demektir, telefonu dedektor yapımı işleminde hemen basit telefon altın dedektörü uygulamasını sizde deneyebilirsiniz, her telefonda farklı sonuç verir unutmayınız indirme linkleri aşağıdadır.

ANDROİD İÇİN İNDİR
Tıkla indir: ➥ http://bc.vc/CvHbQA4

İOS İÇİN (İPHONE) İNDİR
Tıkla indir: ➥ http://bc.vc/ZIxJC3l


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw
Turbobit dosya indirme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/3dnECPw​
Android apk yükleme ve bilinmeyen kaynaklar açma nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2Wd3nIg

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: profesyonel alan tarama cihazı, alan tarama cihazı, alan tarayıcı, define alan tarama cihazı, ayrımlı alan tarama cihazı, define bulunma anı, en derin dedektör hangisidir, define işaretleri, en iyi altın dedektörü, en derin dedektör, hazine bulunma anı, dedektör yapımı, dedektör ile altın arama, dedektör fiyatları, telefonu dedektöre çevirme, en iyi dedektör hangisidir, dedektör yapımı çok basit, en ucuz dedektör, en pahalı dedektör, en kaliteli dedektör, altın arama

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.