Twitter fleets nedir twitter story atma ve twitter story gizleme nasıl yapılır?

Twitter story atma ve story gizleme gibi yeni gelen twitter durum paylaşma inceliklerini ve gizleme yöntemlerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Twitter story paylaşma, twitter durum paylaşma gibi yeni gelen twitter fleets özelliği ile twitter hikaye paylaşma nasıl yapabilirsiniz anlattık aynı zamanda twitter hikaye gizleme ve twitter story gizleme gibi twitter durum gizleme yapma yöntemlerini de ele aldık.

Videoyu izleyerek adım adım twitter hikaye atma ve twitter story atma yapabilecek twitter fleets nedir gibi sorularınızın cevaplarını bulup twitter nasıl kullanılır bir adım daha öğrenmiş olacaksınız, iyi seyirler.

Twitter story özelliği twitter fleets kalktı mı

Twitter fleets özelliği 3 Ağustos itibariyle beklenen etkileşimi sağlamadığı için twitter‘dan kaldırıldı, hala belli kullanıcı ve belli bölgelerde kullanılabilse de çoğu bölgede ya kapandı ya da kapanmak üzere.


ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: twitter story paylaşma,twitter story atma,twitter story özelliği,twitter fleets,twitter durum atma,twitter durum paylaşma,twitter hikaye atma,twitter hikaye paylaşma,twitter hikaye özelliği,twitter durum,twitter story nasıl kullanılır,twitter story gizleme,twitter hikaye gizleme,twitter durum gizleme,twitter fleets nedir,twitter story özelliği nasıl kullanılır,twitter story nasıl atılır,twitter nasıl kullanılır,twitter,fleets,fleets twitter nasıl kullanılır

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.