Twitter toplu beğeni silme ve toplu fav silme işlemleri nasıl yapılır?

Twitter toplu beğeni silme ve toplu fav silme işlemlerini nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki twitter tüm beğenileri silme video ve makalesini inceleyebilirsiniz.

YouTube video

Toplu favori silme gibi işlemleri nasıl kısa şekilde yapabiliriz anlattık bu videodaki yöntemle twitter tüm favorileri silme tüm beğenileri silme işlemlerini kısa bir şekilde yapabilirsiniz.

Binlerce hatta on binlerce beğeni ve fav sahibi iseniz bunları toplu fav temizleme yöntemi ile silebilirsiniz ister seçerek isterse belirtilen ay ve yıl içerisindeki beğenileri temizleme işlemi için dikkatle uygulayabilir ve twitter toplu fav silme işlemini yapabilirsiniz, iyi seyirler.

TWİTTER TOPLU BEĞENİ SİLME LİNKİ
Tıkla git: ➥ https://bit.ly/2T8D83h


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: twitter toplu beğeni silme programı, twitter toplu beğeni silme kodu 2021, twitter beğenileri toplu silme, twitter’da toplu beğeni silme, twitter beğeni silme, twitter otomatik beğeni silme, twitter oto favori silme, twitter favori silme, beğeni silme, favori silme, twitter beğeni silme 2021, twitter favori silme 2021, twitter beğeni silme mobil, twitter favori silme mobil, twitter fav silme 2021, beğeni silme kodu

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.