Whatsapp canlı konum nedir ve whatsapp canlı konum gönderme nasıl yapılır?

Whatsapp canlı konum gönderme ve whatsapp canlı konum nedir gibi işlemler için aşağıdaki whatsapp canlı konum atma ve işlemleri video ve makalesini inceleyebilirsiniz.

YouTube video

Whatsapp canlı konum gönderme, canlı konum atma, mevcut konumu paylaşma gibi canlı konum nasıl gönderilir, canlı konum paylaşma tüyoları ve whatsapp canlı konum takibi nasıl yapılır tarzı canlı konum izleme ile ilgili içerikleri paylaştık.

Videodaki aşamaları atlamadan izleyerek canlı konum paylaşımı yapabilir anlık olarak konum takibi yapıp whatsapp karşı tarafı izleme ve konum izleme yapabilir, canlı konum nedir öğrenebilirsiniz, iyi seyirler.

NOT: Size atılan canlı konumları hassas bir şekilde bulmak için, konum gönderen kişinin de konumu HASSAS ve doğru atması gerekir, eğer hassas ve hatasız konum nasıl gönderilir bilmiyorsanız;
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2MhpHuw

ANDROİD, İPHONE, WİNDOWS PHONE ya da BİLGİSAYAR’a
EN SON SÜRÜM WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN;

TIKLA İNDİR: ➥ https://goo.gl/EofNwh


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: whatsapp canlı konum gönderme, whatsapp canlı konum atma, whatsapp canlı konum paylaşma, canlı konum, canlı konum takibi, canlı konum nedir, whatsapp, whatsapp konum gönderme, whatsapp konum atma, canlı konum nasıl gönderilir, whatsapp canlı konum izleme, whatsapp hileleri, whatsapp plus, konum nasıl atılır, konum paylaşma, konum gönderme, konum atma, whatsapp konum bulma, whatsapp konum nasıl atılır, konum, whatsapp mevcut konum, canlı konum paylaşma, canlı konum atma

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.