Whatsapp dosya gönderme ve dosya atma nasıl yapılır?

Whatsapp dosya gönderme ve whatsapp dosya paylaşımı nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilir ve whatsapp dosya atma işlemini öğrenebilirsiniz.

Whatsapp dosya gönderme, whatsapp dosya nasıl gönderilir, whatsapp dosya paylaşma ve whatsapp dosya atma gibi whatsapp müzik gönderme, whatsapp video gönderme, whatsapp pdf gönderme gibi diğer whatsapp excell gönderme işemlerini anlattık.

YouTube video

Whatsapp word göndermeye dahil olarak arşiv dosyaları olan whatsapp arşiv gönderme, whatsapp rar gönderme ve whatsapp zip gönderme yöntemini anlattık izleyerek mantığını çözebilecek siz de whatsapp dosya paylaşma yapabileceksiniz, iyi seyirler.

Whatsapp dosya gönderme boyutu nedir?

Whatsapp dosya gönderme boyutu max. 16mb dir. bunun üstünü göndermez ve eğer dosya desteklenmiyor diyor ise google play storedan veya app storedan winrar uygulamasını indirip o dosyayı arşiv yapın, .rar veya .zip uzantılı olsun o şekilde gönderin olacaktır.

Whatsapp dosya biçimi desteklenmiyor hatası çözümü

Eğer dosya desteklenmiyor diyor ise google play storeden veya app storeden winrar uygulamasını indirip o dosyayı arşiv yapın, .rar veya .zip uzantılı olsun o şekilde gönderin olacaktır çünkü ne yazık ki whatsapp her dosya türünü göndermemekte desteklenmeyen dosya biçimlerini bir üstteki whatsapp dosya gönderme boyutu başlığında yazan yöntemle de yapabilirsiniz.

ANDROİD, İPHONE, WİNDOWS PHONE ya da BİLGİSAYAR’a
EN SON SÜRÜM WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN;

TIKLA İNDİR: ➥ https://goo.gl/EofNwh


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: whatsapp, whatsapp dosya gönderme, whatsapp dosya, dosya nasıl gönderilir, dosya gönderme, whatsapp pdf gönderme, whatsapp rar gönderme, whatsapp indir, dosya göndermek, whatsapp gönder, whatsapp dosya paylaşma, whatsapp dosya paylaşımı, whatsapp dosya atma, whatsappdan dosya gönderme, dosya atma, dosya paylaşma, whatsapp dosya desteklenmiyor, whatsapp dosya gönderme 2020, whatsapp dosya gönderme boyutu, whatsapp dosya biçimi desteklenmiyor, whatsapp tricks, whatsapp tips

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.