Whatsapp fake numara ve whatsapp yabancı numara alma gibi sms onay işlemleri nasıl yapılır?

Whatsapp fake numara alma ve whatsapp yabancı numara nasıl alınır bugün sizlere anlatacağız, altta verdiğim linke tıkladıktan sonra siteye giriş yapacaksınız ve kayıt olacaksınız ve bakiye yüklemesi yapmanız gerekiyor

YouTube video

Çoğu kişi+90 numara dışında farklı bir numaram olsa da kullansam demiştir bizlerde dahil olmak üzere  insanlar bunu ister kimi fake numara alıp arkadaşlarını, sevgilisini işletir, kimi de aldığı numarayla troll yapmak için kullanır işte bizde internette sıkça dolanan whatsapp fake numara alma yolları nelerdir?, whatsapp fake numara nasıl alınır?, gibi whatsapp sahte numara alma yöntemleri ve whatsapp yabancı numara çözümleri gibi soruların cevaplarını, en sağlam yöntemle sorunsuz bir şekilde numara almayı anlatıcağız.

Whatsapp yabancı numara alma ve fake numara nasıl alınır bugün sizlere anlatacağız aşağıdaki adımları takip edeceksiniz ve açılan ekranda yüzlerce servisten whatsapp’ı seçeceksiniz ve buradan yabancı telefon numarası alabileceksiniz açılan ekranda telefon numarasını alacağınız ülkeyi seçiyorsunuz seçtiğiniz ülke ile telefon onay yapmanız gerekiyor.

SMS ONAYLAMA SİTESİ 2021
TIKLA GİT: ➥ https://bit.ly/3kWlSxw


Whatsapp sahte numara nedir?

Whatsapp fake numara, çeşitli telefon numaralarıyla birlikte whatsapp a hesap açmaktır .Mesela şu anda +90 numaranın yanı sıra amerika numarasıyla whatsapp a girerseniz whatsapp fake numara almış olursunuz, bu yazımda zaten sizlere whatsapp fake numara nasıl alınır anlatacağım.

Whatsapp sahte numara ile neler yapılabilir?

  • Aslında bu tamamiyle sizin seçiminiz, whatsapp yabancı numara ekleme yaptıktan sonra istediğiniz kişiye mesaj atabilir, görüntülü veya sesli konuşabilirsiniz ama iş sadece  mesajlaşmakla bitmiyor.
  • Whatsapp yabancı numara alma sayesinde tamamıyla gizli şekilde gezinebilir insanlarla konuşabilirsiniz kimse siz olduğunuzu fark edemez.
  • Kendinize ait numarayı birine vermek istemezseniz yine devreye whatsapp fake yabancı numara girer.
  • Şirketiniz veya kuruluşunuz için ayrı olarak whatsapp yabancı numara alabilirsiniz.
  • En basiti sim kartınız yoksa ve whatsapp kullanmak istiyorsanız whatsapp fake numara alıp kullanabilirsiniz.

YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: whatsapp sahte numara, whatsapp fake numara numara alma, whatsapp fake no alma, whatsapp sahte numara alma 2021, whatsapp yabancı numara alma, whatsapp sahte numara alma, whatsapp sahte numara almak, whatsapp sahte numara alma 2020, whatsapp sms onay, telefon doğrulama, sms onay sitesi, whatsapp fake no alma ücretsiz, whatsapp yabancı no alma, whatsapp yabancı numara yapma, whatsapp onaylama, sms onaylama sitesi, sahte numara alma, sahte numara ile whatsapp

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.