Whatsapp fotoğraf gönderme ve resim gönderme nasıl yapılır?

Whatsapp fotoğraf gönderme ve resim paylaşma gibi işlemler nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki whatsapp resim atma videosunu izleyebilirsiniz.

Whatsapp fotoğraf gönderme, whatsapp resim gönderme gibi whatsapp fotoğraf gönderemiyorum sorunlarınıza istinaden whatsapptan fotoğraf nasıl gönderilir, whatsapp resim nasıl gönderilir, whatsapp görüntü gönderme gibi çözümleri anlatırken whatsapptan fotoğraf gönderme sorunu whatsapp resim gönderme hatası gibi çözüm ve alakalı sorunlarınızı karşılayacak videoyu yayınladık.

YouTube video

Kısaca whatsapp foto gönderme, whatsapp resim gönderme gibi sorunlarınızı çözebileceksiniz bütün adımları izlediğinizde whatsapp fotoğraf gönderme, whatsapp görüntü gönderme yapabileceksiniz, iyi seyirler.

Whatsapp fotoğraf gönderme hatası çözümü

whatsapp fotoğraf gönderme hatası alıyorsanız kısaca ilk yapmanız gereken telefonu açıp kapatmak olmuyor mu devam ardından gönderdiğiniz dosyanın adını kısaltın, dosya yöneticisine gidin ve “asdasd” gibi bir isim verin ve onu başka bir klasöre kopyalayın gönderin, yine mi olmadı dosyanızda sorun olabilir.

Açtığınız fotonun ss ini ekran görüntüsünü alın ve kırpın kırpılan fotoyu gönderin, işte %100 çözüm. ama yine de gitmiyor ise telefon ya da internet bağlantınızda problem vardır bunun da whatsappla alakası yoktur, sorunları çözüp tekrar deneyiniz.

ANDROİD, İPHONE, WİNDOWS PHONE ya da BİLGİSAYAR’a
EN SON SÜRÜM WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN;

TIKLA İNDİR: ➥ https://goo.gl/EofNwh


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: fotoğraf gönderme, whatsapp fotoğraf gönderme, mesajla fotoğraf gönderme, whatsapp toplu fotoğraf gönderme, whatsapp tan fotoğraf gönderme, foto gönderme, whatsapp, whatsapp foto, whatsapp fotoğraf kaydetme, whatsapp fotoğraf, whatsapp resim gönderme, resim gönderme, whatsapp foto gönderme 2020, whatsapp resim gönderme 2020, whatsapp foto atma 2020, whatsapp fotoğraf gönderemiyorum, whatsapp resim gönderemiyorum, whatsapp fotoğraf gönderme sorunu, whatsapp resim gönderme hatası

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.