Whatsapp müzik gönderme ve mp3 atma nasıl yapılır?

Whatsapp mp3 atma ve whatsapp müzik gönderme nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu whatsapp müzik paylaşma videosunu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Whatsapp müzik nasıl gönderilir, whatsapp müzik gönderme, whatsapp ses gönderme, whatsapp mp3 gönderme detaylı anlatım bu videomuzda whatsapp nasıl müzik gönderilir ve whatsapp müzik paylaşmayı anlattık videodaki adımları izleyerek mp3’lerinizi karşı tarafa gönderebilirsiniz.

Eğer bir sorun çıkıyor ise ya dosyanızın uzantısı .mp3 değildir ya da müzik dosyası hasarlıdır, her koşul uygun ise rahatça whatsapp şarkı gönderme, whatsapp ses gönderme gibi tüm sesli içerikleri gönderebilirsiniz, iyi seyirler.

Whatsapp müzik gönderme sorunu çözümü

Whatsapp mp3 gönderemiyorum diyorsanız büyük ihtimalle mp3 dosyanızda bir hasar olabilir veya 16mb’dan büyük olabilir, mp3 dosyanızı farklı bir kaynaktan indirip whatsapp mp3 gönderme işlemini yapabilirsiniz, bunun için o müziği youtube üzerinden bulun ve youtube mp3 indirme yazın google’a ardından youtube linkini o siteye yapıştırıp mp3’ü tekrardan indirin bu şekilde çözebilirsiniz.

Eğer bu medya desteklemiyor vs. diyor hata veriyor ise telefonunuzun dosya yöneticisine girin sonu .mp3 yazan şarkınızı seçip paylaş’a tıklayıp gönderiniz mantık şarkıyı seçip paylaşma butonunu seçmekte yine de desteklemiyor diyor ise, ios market veya google playden winrar’ı indirip o şarkıyı arşiv yapın zip/rar arşivi onu gönderin gidecektir bu yöntemleri denediğinizde mutlaka olacaktır, teşekkürler.

ANDROİD, İPHONE, WİNDOWS PHONE ya da BİLGİSAYAR’a
EN SON SÜRÜM WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN;

TIKLA İNDİR: ➥ https://goo.gl/EofNwh


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: whatsapp müzik, whatsapp müzik nasıl, whatsapp müzik nasıl gönderilir, whatsapp mp3 gönderme, whatsapp mp3, mp3 gönderme, whatsapp mp3 paylaşma, whatsapp müzik gönderme, whatsapp müzik paylaşma, whatsapp müzik gönder, whatsapp müzik atma, whatsappdan müzik atma, müzik gönderme, whatsapp mp3 atma, whatsapp, müzik, mp3 atma, whatsapp şarkı paylaşma, whatsapp şarkı nasıl gönderilir, mp3 gönder, whatsapp şarkı gönderme, whatsapp müzik gönderme 2020, whatsapp mp3 gönderme 2020

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.