Whatsapp şikayet etme ve spam olarak bildirme nasıl yapılır?

Whatsapp şikayet etme ve whatsapp spam olarak bildirme gibi whatsapp kişilerini bildirme nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki whatsapp bildirme videosunu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Whatsapp şikayet etme nasıl yapılır, bizi rahatsız edenleri spam olarak nasıl bildirebiliriz ve nasıl bu durumu whatsapp a şikayet edebiliriz vs. whatsapp spam olarak bildirme detaylı anlatımı bu mesajda bizi rahatsız eden kişileri whatsapp’a nasıl şikayet ederiz ve engelleriz onu anlattık.

Adımları takip ederek sizde uygulayabilirsiniz, kısaca whatsapp spam olarak bildirme, whatsapp şikayet etme ve whatsapp spam kaldırma gibi yöntemleri videomuzda görebilirsiniz, iyi seyirler.

Whatsapp şikayet edince ne olur?

Konuşmayı veya kişiyi şikayet ettiğinizde eğer kişi kural ve kanunları ihlal eden eylemlerde bulunuyor ise hesabı kapatılır veya uyarı alır.

Whatsapp şikayet geri alma nasıl yapılır?

Spam olarak şikayet ettiğiniz kişinin şikayetini geri almak ve tekrar eklemek istiyorsanız numarasını kaydedin, engellenenler listesine girip engelini kaldırınız ve ona mesaj atınız çünkü otomatik engeller whatsapp, o yüzden engelini kaldırmanız gerekmektedir ve rehberinizde kayıtlı ise görebilirsiniz.

ANDROİD, İPHONE, WİNDOWS PHONE ya da BİLGİSAYAR’a
EN SON SÜRÜM WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN;

TIKLA İNDİR: ➥ https://goo.gl/EofNwh


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: whatsapp şikayet, whatsapp şikayet etme nasıl yapılır, whatsapp spam, whatsapp spam olarak bildir, whatsapp şikayet, whatsapp şikayet ve engelleme, whatsapp spam nedir, whatsapp bildirme, şikayet et, whatsapp spam bildir, spam, whatsapp spam olarak bildirme 2020, whatsapp şikayet etme 2020, whatsapp spam kaldırma, whatsapp şikayeti geri alma, whatsapp şikayet etme nasıl yapılır, whatsapp spam olarak nasıl bildirilir, whatsapp

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.