Winrar indirme ve winzip indirme gibi kurulum işlemleri nasıl yapılır?

Winrar indirme ve winzip indirme gibi winrar kurulumu içerikleri için aşağıdaki video ve makaleyi inceleyebilirsiniz bu sayede winrar türkçe 64 bit ve 32 bit sürümünü bulabilir kurma ve yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

YouTube video

Winrar indirme, winrar kurulumu gibi temel olarak sıkıştırma programlarından ve diğer winzip indirme ve winzip kurulumundan bahsedeceğiz, bilgisayarlarımızın olmazsa olmazı winrar kurma, winrar yükleme ek olarak winzip yükleme ve winzip kurmayı da anlatacağız, videodaki aşamaları izleyerek, winrar kullanımı, winrar katılımsız, winrar türkçe gibi isteklerinize ek olarak winrar son sürüm, winrar 2020, winrar 2021 uygulamasını yükleyebileceksiniz.

Bu sayede winrar nasıl indirilir, rar dosyası nasıl açılır, zip dosyası nasıl açılır, rar yapma, zip yapma vb. gibi işlevleri öğrenmiş olacaksınız, ve artık winrar 32 bit, winrar 64 bit ve winzip 32 bit, winzip 64 bit sürüm programa tek kurulumda sahip olabileceksiniz, iyi seyirler.

1. AŞAMA:
BİLGİSAYARINIZIN KAÇ BİT OLDUĞUNU ÖĞRENİNİZ
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2SPR6Yj

2. AŞAMA:
WİNRAR 64 BİT İNDİR
Tıkla indir: ➥ https://bc.vc/MJMEBsN

WİNRAR 32 BİT İNDİR
Tıkla indir: ➥ https://bc.vc/WyQPR16

NOT: Ben winrar tavsiye ediyorum ama siz yine de winrar değil de, aynı işlemlere yarayan winzip indirmek istiyorum diyorsanız;

WİNZİP İNDİR 64 BİT VE 32 BİT UYUMLU İNDİR
Tıkla indir: ➥ https://bc.vc/TpZ59Pu

BU ARADA: ben winrar indirdim ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum diyorsan;
Tıkla öğren: ➥ Winrar nasıl kullanılır?


Winrar ücretsiz midir?

WinRAR deneme yazılımıdır, yani 40 gün boyunca ücretsiz deneme alabilirsiniz. 40 gününüz bittikten sonra WinRAR sizden bir lisans satın almanızı isteyecektir ancak 40 gün geçtikten sonra programı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Winrar güvenilir midir?

WinRAR dosyalarınızı sıkıştırıp tek dosya haline getiren ve bozulma asla yapmayan güvenilir bir yazılımıdır, VirusTotal’da test edilmiş ve 68 anti virüs programında temiz çıkmıştır, yükleme dosyasını ya bu sitedeki buton yoluyla ya da resmî RARLABS sitesinden indirmeniz önemlidir. Yoksa bilgisayarınızda istemeyeceğiniz bloatware, adware veya diğer programlarla karşılaşabilirsiniz.

Winrar full yapma işlemi nasıl yapılır?

2 seçeneğimiz var ya ücretli olarak satın alacağız veya ücretsiz olarak reklamlı şekilde kullanmaya devam edeceğiz, hileli veya kırılmış olarak winrar full indirme işlemi yapmanızı tavsiye etmem o şekilde winrarı indirmiş olsanız bile o program içerisinde virüs ve reklam dolu olur ve kişisel bilgilerinizi çalabilirler o yüzden en temizi satın almak veya ücretsiz olarak kullanmak.

Winrar hangi formatları destekler?

WinRAR şu formatlarla çalışır: rar, zip, 7z, arj, Bz2, cab, gz, iso, jar, lz, lzh, tar, xz, z, zipx ve 001 ve her yeni güncellemede artarak devam ediyor.


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw
Turbobit dosya indirme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/3dnECPw​
Android apk yükleme ve bilinmeyen kaynaklar açma nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2Wd3nIg

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: winrar indir, winzip indir, winzip türkçe, winrar full yapma, winzip full yapma, rar dosyası nasıl açılır, winzip yükleme, winrar yükleme, rar açma, zip açma, rar arşivi nasıl oluşturulur, zip arşivi nasıl oluşturulur, rar dosyası açma, zip dosyası açma, winrar türkçe, winrar nasıl kurulur, rar, zip, winrar, winzip, winrar 2020, winzip 2020, winrar 64 bit, winrar 32 bit, winzip 64 bit, winzip 32 bit, winrar nasıl kullanılır, winrar indirme, arşiv, winrar 2021, winzip 2021

Kaan varol

Ayrı ayrı ahlaksız insanlar bir araya geldiklerinde, namuslu birer kişilere dönüşürler.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Bu sayede hem sitemize teşekkür mahiyetinde destek olabilir, hem de içeriği görebilirsiniz.