Blog

Bilgisayar ekran görüntüsü alma & pc ss alma nasıl yapılır?

Bilgisayar ekran görüntüsü alma gibi pc ekran resmi alma programsız olarak ss alma işlemi vs. nasıl yapılır diyorsanız alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bilgisayar ekran görüntüsü alma, pc ekran resmi alma gibi ekran fotoğrafı nasıl çekilir, pc ekran fotosu alma, programsız, istenilen bölümün ekran görüntüsü nasıl çekilir ve ekran görüntüsü alma gibi başlıklara cevap verme amaçlı olarak detayları anlattık.

Youtube video

Bilgisayarımızda sadece istediğimiz bölümlerin hd olarak ekran fotoğrafını nasıl alabiliriz anlatıyoruz bu sayede bilgisayar ekran görüntüsü alma, pc ekran görüntüsü, çekme, ekran fotosu çekme yapabileceksiniz, iyi seyirler.

Bilgisayar ekran görüntüsü alma ipucu

Bomba ipucu: klavyenizin sağ üstünde “print screen, ins prt sc” gibi bir tuş var ona basınız ve ardından bilgisayarınızdaki paint’e giriniz ctrl+v tuşuna bastığınızda o anki çektiğiniz fotoyu yapıştırır bu şekilde de ss alabilirsiniz.


ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: bilgisayar ekran görüntüsü alma, bilgisayar ekran fotoğrafı nasıl çekilir, pc ekran görüntüsü alma, bilgisayar ekran foto çekme, bilgisayar ss alma, pc ekran fotosu alma, pc ekran resmi alma, pc ss alma, ss alma, ekran resmi alma, programsız ss alma, bilgisayar ekran görüntüsü alma programsız, pc ekran görüntüsü alma programsız, ekran görüntüsü alma programsız, ss alma programsız, ss, ekran görüntüsü, ekran görüntüsü alma programı

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.