BlogSosyal medya

İnstagram kısıtlama nedir & instagram profil kısıtlama nasıl yapılır?

İnstagram profil kısıtlama nasıl yapılır instagram kısıtlama nedir gibi işlemleri ve instagram yorum gizleme gibi görünmez olmayı bilmiyorsanız aşağıdaki kısıtlama videosunu izleyebilirsiniz.

Youtube video

İnstagram profil kısıtlama nasıl yapılır, instagram kısıtlama özelliği ne işe yarar ondan bahsedeceğiz bu sayede size yorum yapan kişilerin yorumlarını silmeden o yorumu sadece siz ve ona görünür yapabilir istediğiniz kişiye çevrimiçi ve hareket durumunuzu gizleyebilirsiniz.

Profil kısıtlama bir nevi o kişiyi takipten çıkmadan bazı özelliklerini değiştirmektir, en iyi yanı sürekli yorum yapan akrabalarımızın yorumlarını silmeden ve takipten çıkmadan engellemeden sorunu çözebilecek olmamız siz de bu yöntemi izlediğinizde instagram kısıtlama yapabileceksiniz.


ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: instagram profil kısıtlama, instagram profil kısıtlama kaldırma, instagram kısıtlı profil yapma, instagramda kısıtlı profil ne demek, instagram kısıtlı hesap, instagram yorum gizleme, instagram kısıtlı profil, instagram, kısıtlama nasıl kaldırılır, kısıtlama ayarları, instagram görünmez olma, kısıtlama, instagram kısıtlama nasıl anlaşılır

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.