Blog

Whatsapp durum gizleme & story gizleme ayarları nasıl yapılır?

Whatsapp durum gizleme ve whatsapp story gizleme nasıl yapılır diyorsanız aşağıdaki whatsapp hikaye gizleme videosunu izleyebilirsiniz ve tüm işlemleri öğrenebilirsiniz.

Whatsapp durum gizleme ve whatsapp story gizleme gibi uygulama içerisinden paylaştığımız hikaye, resim ve videoları gizlemeyi anlattık kısacası videodaki yöntemleri izleyerek whatsapp hikaye gizleme işlemi yapabilirsiniz.

Youtube video

Bu sayede whatsapp durumlarınızı görmesini istemediğiniz kişilerden gizleme ve sadece istediğiniz kişilere gösterme yapabilirsiniz ek olarak whatsapp durumlarla ilgili kısa bilgiler ve whatsapp durum ayarlarından bahsettik, iyi seyirler.

Whatsapp durum gizleme

Whatsapp uygulamanızı açın ve çıkan ana ekranda “Durum” bölmesini seçin, ardından çıkan durum ekranında sol üst o köşede yazan “Gizlilik” sekmesine tıkayın, burada yine karşınıza çıkan “Durum Gizlilik Ayarları” bölümünden istediğiniz kişilere durum güncellemelerinizi gizleyebilirsiniz.

ANDROİD, İPHONE, WİNDOWS PHONE ya da BİLGİSAYAR’a
EN SON SÜRÜM WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN;

TIKLA İNDİR: ➥ https://goo.gl/EofNwh


YARDIM: İndirme ve reklam geçme gibi işlemleri yapamayanlar için;
Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➥ https://bit.ly/2W7orQw

ÖNERİ: Tavsiyeler ve ipuçları için takip etmeyi unutmayınız.
Tıkla (abone ol): ➥ Öğreticim youtube
Tıkla (takip et): ➥ Öğreticim instagram
Tıkla (göz at): ➥ Öğreticim web

ÖNEMLİ: Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri hatasız görebilmek için, isterseniz videoyu youtube üzerinden izleyebilirsiniz, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız detaylar oradadır.

TIKLA: ➥ Youtube üzerinden izle


Başlık etiketleri: whatsapp durum gizleme, durum gizleme, whatsapp durum, whatsapp story, whatsapp, whatsapp story gizleme, whatsapp durumları gizleme, whatsapp durumumu görmesin, durumumu görmesin, whatsapp durum gizle, whatsapp durumu gizleme, gizleme, whatsapp durumları belirli kişilerden gizleme, whatsapp durumumu gizleme, whatsapp hikaye, hikaye gizleme, whatsapp hikaye gizleme, whatsapp gizleme, durum gizle, story gizle, whatsapp durum gizleme nasıl yapılır, whatsapp durum gizleme ayarı

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.