BlogMobil içerikler

Whatsapp şikayet etme ve spam olarak bildirme nasıl yapılır?

Whatsapp şikayet etme ve whatsapp şikayet hattı ve whatsapp spam olarak bildirme gibi whatsapp kişi bildirme nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki whatsapp şikayet video ve makalesini inceleyebilirsiniz.

Whatsapp şikayet etme: whatsapp üzerinde karşılaştığınız sorunları veya istenmeyen içerikleri bildirmek için izlemeniz gereken adımları öğrenin. whatsapp şikayet etme işlemi, kullanıcı deneyiminizi iyileştirmenize ve platformun daha güvenli ve etkili bir iletişim aracı olmasına yardımcı olabilir. detaylı bilgiler için aşağıdaki rehberimize göz atın.

Youtube video

Whatsapp şikayet etme nasıl yapılır, bizi rahatsız edenleri spam olarak nasıl bildirebiliriz ve nasıl bu durumu whatsapp a şikayet edebiliriz vs. whatsapp spam olarak bildirme detaylı anlatımı bu mesajda bizi rahatsız eden kişileri whatsapp’a nasıl şikayet ederiz ve engelleriz onu anlattık.

Adımları takip ederek sizde uygulayabilirsiniz, kısaca whatsapp spam olarak bildirme, whatsapp şikayet etme ve whatsapp spam kaldırma gibi yöntemleri videomuzda görebilirsiniz, iyi seyirler.

Whatsapp şikayet etme nedir?

Whatsapp şikayet etme, uygulama içinde karşılaşılan sorunları bildirme işlemidir, istenmeyen mesajlar, rahatsız edici kullanıcılar veya diğer sorunlarla karşılaştığınızda, bu özellik sayesinde problemlerinizi whatsapp’a iletebilirsiniz.

Whatsapp şikayet etme işlemi, platformun daha güvenli ve kullanıcı dostu bir hale gelmesine katkıda bulunur, daha detaylı bilgi ve adımlar için lütfen tüm makaleyi detaylıca okuyunuz

Whatsapp şikayet hattı nedir?

Whatsapp’ın kendine ait bir şikayet hattı ne yazık ki yok, yani siz şikayet ettiğinizde o kişiyi güvenlik güçlerine bildirme veya o kişiye ceza verme işlemlerini whatsapp yapamaz, sizler sadece mesaj ve arama almak istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz ya da spam olarak bildirme işlemi yapabilirsiniz.

Spam olarak bildirmek için whatsapp uygulamasını açın, sohbet listesinde sağ üst köşedeki üç nokta (dikey) simgesine tıklayın, menüden “ayarlar” seçeneğini seçin, “yardım” seçeneğine dokunun, “sorun bildir, spam olarak bildir” veya benzer bir seçeneği seçerek yaşadığınız sorunu veya şikayetinizi açıklayın, dilerseniz bu gibi sorunlu veya istenmeyen içerikler (spam) gönderdiğini düşündüğünüz kişileri whatsapp’a şikayet de edebilirsiniz.

Bu kişiler eğer whatsapp’ın kullanım koşullarını ihlal ediyorsa sadece whatsapp’ı kapatılır veya bu gibi uygulama içerisi yaptırımlar alabilir, herhangi suç ve rahatsızlık durumlarında whatsapp işlem yapamaz, güvenlik güçlerine bildirmeniz daha doğru olur.

Whatsapp şikayet edince ne olur?

Konuşmayı veya kişiyi şikayet ettiğinizde eğer kişi kural ve kanunları ihlal eden eylemlerde bulunuyor ise hesabı kapatılır veya uyarı alır, uygulama kullanımına müdahale edilir.

Whatsapp şikayet geri alma nasıl yapılır?

Spam olarak şikayet ettiğiniz kişinin şikayetini geri almak ve tekrar eklemek istiyorsanız numarasını kaydedin, engellenenler listesine girip engelini kaldırınız ve ona mesaj atınız çünkü otomatik engeller whatsapp, o yüzden engelini kaldırmanız gerekmektedir ve rehberinizde kayıtlı ise görebilirsiniz.

ANDROİD, İPHONE, WİNDOWS PHONE ya da BİLGİSAYAR’a
EN SON SÜRÜM WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN;

TIKLA İNDİR: ➜ https://goo.gl/EofNwh


YARDIM
İndirme, reklam geçme ve yükleme gibi makalede bahsedilen işlemleri yapamayanlar için;

Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➜


ÖNEMLİ
Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri tam görebilmek için, videoyu direkt youtube üzerinden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız tüm detayları oradadır.

TIKLA: ➜ Youtube üzerinden izle


ÖNERİLER
Tavsiyeler, ipuçları, istek ve iletişim için aşağıdaki platformlardan bize katılmayı unutmayınız.

Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (göz at): ➜ Öğreticim web sitesi


Başlık etiketleri
whatsapp şikayet etme, whatsapp şikayet etme nasıl yapılır, whatsapp spam, whatsapp spam olarak bildir, whatsapp şikayet, whatsapp şikayet ve engelleme, whatsapp spam nedir, whatsapp bildirme, şikayet et, whatsapp spam bildir, spam, whatsapp spam olarak bildirme, whatsapp şikayet hattı nedir, whatsapp spam kaldırma, whatsapp şikayeti geri alma, whatsapp şikayet etme nasıl yapılır, whatsapp spam olarak nasıl bildirilir, whatsapp

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.