Winrar indirme ve Winzip indirme gibi kurulum & kullanma işlemleri nasıl yapılır?

Winrar indirme ve winzip indirme gibi winrar kurulumu içerikleri için aşağıdaki video ve makaleyi inceleyebilirsiniz bu sayede winrar türkçe 64 bit ve 32 bit sürümünü bulabilir kurma ve yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Winrar indirme ve winzip indirme gibi en güncel winrar kurma ve kullanım seçenekleri için makaleyi detaylıca inceleyebilirsiniz, bu sayede resmi sitesinden deneme sürümü winrar ve winzip gibi bütün işlemlerinizi çözebilir ve nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Winrar indirme, winrar kurulumu gibi temel olarak sıkıştırma programlarından ve diğer winzip indirme ve winzip kurulumundan bahsedeceğiz, bilgisayarlarımızın olmazsa olmazı winrar kurma, winrar yüklemeye ek olarak winzip yükleme ve winzip kurmayı da anlatacağız, videodaki aşamaları izleyerek, winrar kullanımı, winrar katılımsız, winrar türkçe gibi isteklerinize ek olarak winrar son sürüm, winrar tr, rarlab uygulamasını yükleyebileceksiniz,

Bu sayede winrar nasıl indirilir, rar dosyası nasıl açılır, zip dosyası nasıl açılır, rar yapma, zip yapma vb. gibi işlevleri öğrenmiş olacaksınız, ve artık winrar 32 bit, winrar 64 bit ve winzip 32 bit, winzip 64 bit sürüm programa tek kurulumda sahip olabileceksiniz, iyi seyirler.

1. AŞAMA
Bilgisayarının kaç bit olduğunu öğren. (Eğer biliyorsan 2. aşamaya geçebilirsin.)
Tıkla öğren: ➜ https://bit.ly/2SPR6Yj

2. AŞAMA
Winrar veya isteğe göre winzip programlarından kendine uygun olanını indir.

WİNRAR 64 BİT İNDİR
Tıkla indir: ➜ https://bit.ly/3HpMWPA

WİNRAR 32 BİT İNDİR
Tıkla indir: ➜ https://bit.ly/3tSll6J

3. AŞAMA (İSTEĞE BAĞLI)
Biz winrar programını tavsiye ediyoruz ama siz yine de winzip indirmek istiyorum diyorsanız;

WİNRAR 64 BİT İNDİR
Tıkla indir: ➜ https://bit.ly/3vLi3Tj


Winrar indirme ücretsiz midir?

WinRAR deneme yazılımıdır, yani 40 gün boyunca ücretsiz deneme alabilirsiniz. 40 gününüz bittikten sonra winrar yazılımı sizden bir lisans satın almanızı isteyecektir ancak 40 gün geçtikten sonra bile programı ücretsiz olarak reklam ve uyarılarıyla birlikte kullanmaya devam edebilirsiniz.

Winrar indirme güvenilir midir?

WinRAR dosyalarınızı sıkıştırıp tek dosya haline getiren ve bozulma asla yapmayan güvenilir bir yazılımıdır, VirusTotal’da test edilmiş ve 68 anti virüs programında temiz çıkmıştır, yükleme dosyasını ya bu sitedeki buton yoluyla resmî sitesinden indirmeniz önemlidir, yoksa bilgisayarınızda istemeyeceğiniz bloatware, adware veya diğer programlarla karşılaşabilirsiniz.

Winrar full yapma işlemi nasıl yapılır?

2 seçeneğimiz var ya ücretli olarak satın alacağız veya ücretsiz olarak reklamlı şekilde kullanmaya devam edeceğiz, hileli veya kırılmış olarak winrar full indirme işlemi yapmanızı tavsiye etmem o şekilde winrarı indirmiş olsanız bile o program içerisinde virüs ve reklam dolu olur ve kişisel bilgilerinizi çalabilirler o yüzden en temizi satın almak veya ücretsiz olarak kullanmak.

Winrar hangi formatları destekler?

WinRAR şu formatlarla çalışır: rar, zip, 7z, arj, Bz2, cab, gz, iso, jar, lz, lzh, tar, xz, z, zipx ve 001 ve her yeni güncellemede artarak devam ediyor.


YARDIM
İndirme, reklam geçme ve yükleme gibi makalede bahsedilen işlemleri yapamayanlar için;

Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➜ https://bit.ly/3QnvKzB


ÖNEMLİ
Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri tam görebilmek için, videoyu direkt youtube üzerinden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız tüm detayları oradadır.

TIKLA: ➜ Youtube üzerinden izle


ÖNERİLER
Tavsiyeler, ipuçları, istek ve iletişim için aşağıdaki platformlardan bize katılmayı unutmayınız.

Tıkla (katıl): ➜ Öğreticim telegram kanalı
Tıkla (katıl): ➜ Öğreticim whatsapp kanalı
Tıkla (göz at): ➜ Öğreticim web sitesi


Başlık etiketleri
winrar indir, winzip indir, winzip türkçe, winrar full yapma, winzip full yapma, rar dosyası nasıl açılır, winzip yükleme, winrar yükleme, rar açma, zip açma, rar arşivi nasıl oluşturulur, zip arşivi nasıl oluşturulur, rar dosyası açma, zip dosyası açma, winrar türkçe deneme, winrar nasıl kurulur, rar, zip, winrar, winzip, winrar türkçe, winzip deneme, winrar 64 bit, winrar 32 bit, winzip 64 bit, winzip 32 bit, winrar nasıl kullanılır, winrar indirme, arşiv, winrar tr, winzip tr

Exit mobile version