BlogBilgisayar içerikleriMobil içerikler

Google chrome indirme, güncelleme ve onarma işlemleri nasıl yapılır?

Chrome indirme ve chrome güncelleme gibi chrome tarayıcıya dair indirme, güncelleme, chrome onarma vb. tüm çözümler nasıl yapılır öğrenmek için hadi hepsini başlık başlık inceleyelim.

İlk olarak chrome indirmeyi ele alalım, sorununuz ne olursa olsun eğer bilgisayar hatta telefonumuzda google chrome ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyor ve bir türlü çözemiyorsanız en temiz çözüm google chrome’u indirip baştan yüklemek olacaktır. bu çoğu sorunu çözebilir ilk olarak bunu deneyelim;

Google chrome nasıl onarılır?

Genelde reklam ücretsiz/crackli yazılımlar ve reklam içeren uygulamalar tam olarak virüs olmasa da bazı reklamları tarayıcınıza ekler böyle durumlarda en kesin çözüm virüs temizliğidir, bilgisayardaki virüsleri temizlemeden chrome tarayıcınızı ne kadar onarırsanız onarın yine de eski haline dönecektir, ama basit çözümler için yapmanız gereken chrome’u kaldırıp tekrar yüklemektir, hadi alttaki başlığa tıklayıp hemen uygulayalım.

Google chrome reklam temizleme nasıl yapılır?

Chrome virüs temizleme ve chrome reklam temizleme konusu çok can sıkıcı bir konu olmakla birlikte çözümleri mevcuttur. ilk olarak cihazımızda reklam içeren uygulamalar var ise kaldırıyoruz, virüs vs var ise temizliyoruz ve tabi eski chrome uygulamasını siliyoruz hemen şu linkten tertemiz yeni chrome uygulamamızı indirip aşağıdaki maddelere devam ediyoruz.

Google chrome virüs temizleme nasıl yapılır?

Chrome virüsleri genelde bilgilerimizi çalmaya yöneliktir veya arka planda çok fazla işlem yapar cihazımızı kastırır virüs temizleme işini mutlaka tavsiye ederim hemen işleme geçelim chrome reklam temizleme başlığı içerisinde iki sorunu tek seferde çözelim bir aşağıya bakınız diğer sorunu da bunu da tek seferde çözeceğiz.

Google chrome kaldırma nasıl yapılır?

Eski yüklemelerinizi kaldırmak için hemen bilgisayarımızdan başlat menüsüne tıklayalım, ardından “uygulama ekle veya kaldır” ya da “program ekle veya kaldır” yazarak uygulama kaldırma programımızı açıp oradan google chrome’u bulup üzerine tıklayıp “kaldır” tuşunu seçerek kaldırabiliriz, temiz bir kurulum ve yeniden google chrome indirmek için bu gereklidir.

Google chrome yükleme hatası çözümleri nasıl yapılır?

En üstteki aşamada yani chrome indirme kısmından indirdiğimiz dosyayı yönetici ayrıcalıkları ile yüklemeyi deneyeceğiz, bunun için yapmamız gereken bilgisayarımızın indirilenler/downloads klasöründe bulunan kurulum (setup) dosyasına sağa tıklayıp “yönetici olarak çalıştır” kısmını seçmemiz gerekiyor.
Tabi bunu yaparken geçmişteki google chrome uygulamasını sildiğinizden emin olunuz, bu şekilde işiniz daha garanti olur, bu bir çok sorunu da çözer.

Google chrome güncelleme nasıl yapılır?

Sorunsuz bir google chrome tarayıcımız var ve sadece güncellemek istiyor isek, hemen chrome uygulamasına giriyoruz ve sağ üstteki üç nokta olan chrome menüsüne tıklıyoruz. çıkan seçeneklerde en altta “yardım” yazanı seçip ardından “google chrome hakkında” kısmını seçiyoruz, açılan sayfada otomatik olarak google chrome güncellemelerini denetleyecektir ve otomatik yükleyecektir.

Sorun hala devam ediyor ve “yok arkadaş olmuyor” diyorsanız bir çözüm daha var, google chrome’u tekrar indirip kurmak, hemen google chrome indirme linkine tıklayıp kurulum dosyamızı indiriyoruz ve kesinlikle eski google chrome uygulamasını kaldırıyoruz. ve ardından yeni indirdiğimiz chrome kurulum dosyasını sağa tıklayıp yönetici olarak çalıştırarak yeniden yüklüyoruz ve bu sayede hem sorunsuz, hem de güncel google chrome tarayıcımızı elde etmiş oluyoruz.

Google chrome indirme nasıl yapılır?

Buradan pc, telefon tablet veya dilediğiniz cihaz için en son sürüm güncel chrome indirme işlemi yapabilirsiniz, böylece asla çözülmeyen hataları onarabilir ve güncelleme işlemini de yapmış olursunuz.

Bilgisayar / pc için chrome indirme:

Tıkla indir: ➜ Google chrome indir

Android cihazlar için chrome indirme:

Tıkla indir: ➜ Android google chrome indir

İphone ve ios için chrome indirme:

Tıkla indir: ➜ İos / İphone google chrome indir

Üstte size en uygun linki seçerek açılan pencerede chrome’u indirin yazısına tıklayarak indirebilirsiniz, burada bazı detaylar var, eski chrome tarayıcınızı kaldırmadan yükleyebiliyor iseniz sorun yok. eğer yüklenmiyor veya hata veriyor ise eski tarayıcınızı kaldırmanız gerekmekte, mobilden girenler içinde aynı şey geçerli eğer sorunsuzca yükleniyor ise problem yok ama sorun yaşıyor iseniz kaldırmayı deneyiniz.

Google chrome çözümleri videolu anlatım

Üst başlıklarda bahsettiğim bir çok içeriği, eğer yazılardan okuyarak yapamadı iseniz çözüme ulaşmak için bir de videolu olarak anlattım, adım adım atlamadan izleyerek bir çok sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Hem üst makaledeki yazılar hem de videoyu inceleyerek tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Youtube video

Google chrome indir, chrome güncelleme gibi google chrome nasıl indirilir, chrome nasıl kurulur, chrome indirme hataları, yükleme aşamaları nelerdir anlattık, detaylı anlatım ile birlikte rahatça aşamaları izleyerek siz de yapabileceksiniz.

Bu sayede chrome tarayıcısındaki sorun ve hataları chrome sıfırlama ile çözmüş olup tekrardan chrome yükleme ve chrome güncelleme yapmış olacaksınız, artık chrome onarma, chrome açılmıyor, chrome sıfırlama gibi sorunlarla uğraşmadan chrome kullanabilirsiniz, tüm bu detayları sizler için adım adım anlattık, artık siz de chrome güncel, sürümüne hemen sahip olabilirsiniz.

Hatta yorum kısmında chrome indir – chrome güncelleme gibi içerikler ve chrome virüs temizleme, crome reklam temizleme chrome sıfırlama ve chrome onarma gibi tarayıcı içeriklere de yer verdik. yorumlardaki sabit linkten ulaşabilirsiniz, iyi seyirler.

Arama yaparken “edge” çıkmıyor ise “explorer” veya “internet” yazmayı deneyin, eğer anlattığım şekilde inmedi ise, aşağıdaki aşamaları izleyerek indirip kurabilirsiniz.

1. AŞAMA
Eğer pc için indiriyorsan kurulum dosyasını açabilmek için winrar programını indirmen gerekiyor, eğer sende yüklü ise bu aşamayı atlayabilirsin hemen şimdi aşağıdaki linkten winrar’ı indir;
Tıkla indir: ➜ https://bit.ly/3Q2LNBC

2. AŞAMA
PC/Bilgisayar için olarak direkt kurulum orijinal temiz sürüm google chrome indir; (diğer platformlar için üstteki linklerden indirebilirsiniz)
Tıkla indir: ➜ https://bc.vc/OwjF867

3. AŞAMA
İndirilen dosya içerisine girip “kurulum.exe” yazan dosyaya çift tıklayarak tertemiz google chrome kurulumu yapabilirsiniz işlem tamamlanmıştır, eğer hala onaramadı iseniz bilgisayarınızda virüs olabilir bunun için bilgisayar virüs temizleme makalemize göz atarak sıfırdan bilgisayarınız tertemiz yapabilirsiniz.


YARDIM
İndirme, reklam geçme ve yükleme gibi makalede bahsedilen işlemleri yapamayanlar için;

Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➜ https://bit.ly/3QnvKzB


ÖNEMLİ
Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri tam görebilmek için, videoyu direkt youtube üzerinden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız tüm detayları oradadır.

TIKLA: ➜ Youtube üzerinden izle


ÖNERİLER
Tavsiyeler, ipuçları, istek ve iletişim için aşağıdaki platformlardan bize katılmayı unutmayınız.

Tıkla (katıl): ➜ Öğreticim telegram kanalı
Tıkla (katıl): ➜ Öğreticim whatsapp kanalı
Tıkla (göz at): ➜ Öğreticim web sitesi


Başlık etiketleri
chrome indir, chrome yükle, chrome indirme, chrome güncelleme, google chrome indir, chrome indirme anlatım, chrome onarma, chrome kurulum, chrome sıfırlama, chrome nasıl kurulur, google chrome nasıl indirilir, google chrome indirme, google chrome yükleme, chrome yeniden yükleme, google chrome nasıl yüklenir, google chrome, chrome, chrome yükleme anlatım, chrome açılmıyor, internet tarayıcıları, chrome nasıl indirilir, chrome nasıl yüklenir, chrome tarayıcı

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.