BlogBilgisayar içerikleri

Defender kapatma ve windows defender devre dışı bırakma nasıl yapılır?

Windows defender kapatma veya defender açma işlemini yapamıyorsanız, defender devre dışı bırakma yöntemleri içeren kalıcı defender kapatma veya geçici defender devre dışı bırakma gibi defender onarma videosunu ve makalesini inceleyebilirsiniz.

Defender kapatma windows işletim sistemi üzerindeki windows defender adlı programının geçici olarak devre dışı bırakılması veya tamamen kapatılması işlemidir, windows defender’ı kapatma işlemi özellikle belirli yazılımların doğru çalışabilmesi veya özel bir işlem yapılması gereken durumlarda gerekebilir.

Youtube video

Windows defender kapatma, windows defender devre dışı bırakma, windows defender durdurma vs. nasıl yaparız anlattık, aşamaları izleyerek windows defender onarma yöntemini uygulayabilirsiniz, videomuz tek tıklama ile windows defender geçici olarak kapatma, windows defender açma metoduna göre hazırlanmıştır.

Videodaki yöntemle; sizde windows virüs programı kapatma yapabilecek, tüm adımları eksiksiz izleyerek windows virüs programı durdurma, windows güvenlik merkezi kapatma ile microsoft windows güvenlik duvarı kapatmayı sorunsuz ve detaylıca yapabilirsiniz, kısaca defender kapatma 2023 yöntemini ve defender devre dışı bırakma gibi win 10 defender kapatma ve diğer tüm windows sürümlerinde bunu yapmayı anlattık, iyi seyirler.

1. AŞAMA
Eğer pc için indiriyorsan kurulum dosyasını açabilmek için winrar programını indirmen gerekiyor, eğer sende yüklü ise bu aşamayı atlayabilirsin hemen şimdi aşağıdaki linkten winrar’ı indir;
Tıkla indir: ➜

2. AŞAMA
Defender kontrol uygulamasını indir, (indirilen dosyanın içinde nasıl kullanacağın da anlatılıyor)
Tıkla indir: ➜ http://bc.vc/PnFq3m5

3. AŞAMA
VİDEOYU KESİNLİKLE ATLAMADAN İZLEYİNİZ VE AÇIKLAMA KISMINDAKİ TÜM DETAYLARA DİKKAT EDEREK EKSİKSİZCE UYGULAYINIZ, AKSİ TAKTİRDE İŞLEMİNİZ BAŞARISIZ OLABİLİR, DİKKATLİCE İNCELEYİNİZ.

NOT: Defenderi açamıyor iseniz linkteki programı indirdikten sonra pc yi kapatıp açın, ardından programdaki windows defender aktifleştirme tıklayınız eğer açılmıyor ise bilgisayarınızda eskilerden kalma gizli virüs veya zararlı yazılım vardır, virüs temizleme videomuzu izleyerek pcnizi onarabilirsiniz.

Defender kapatma nedir?

“Defender kapatma,” Windows işletim sistemi üzerinde bulunan Windows Defender antivirüs programının geçici veya kalıcı olarak devre dışı bırakılması işlemidir. Bu işlem, kullanıcıların belirli ihtiyaçlar veya yazılım uyumluluğu gibi özel durumlar için gerçekleştirdikleri bir eylemdir. Windows Defender’ı kapatma, kullanıcılara bilgisayarlarında belirli yazılımların daha iyi çalışabilmesi veya özel işlemler yapabilmesi için gerekli olabilir.


YARDIM
İndirme, reklam geçme ve yükleme gibi makalede bahsedilen işlemleri yapamayanlar için;

Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➜

Turbobit dosya indirme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➜


ÖNEMLİ
Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri tam görebilmek için, videoyu direkt youtube üzerinden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız tüm detayları oradadır.

TIKLA: ➜ Youtube üzerinden izle


ÖNERİLER
Tavsiyeler, ipuçları, istek ve iletişim için aşağıdaki platformlardan bize katılmayı unutmayınız.

Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (göz at): ➜ Öğreticim web sitesi


Başlık etiketleri
windows defender kapatma, windows defender açma, windows defender devre dışı bırakma, windows defender açılmıyor, windows defender, defender onarma, windows defender nasıl kapatılır, virüs programı kapatma, windows defender onarma, windows defender geçici kapatma, eylemler önerildi, windows defender kaldırma, virüs programı, defender kapatma 2024, defender devre dışı bırakma win10, windows 10

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.