BlogSosyal medya içerikleri

Facebook bildirim kapatma, takipten çıkma ve sayfa grup silme nasıl yapılır?

Facebook bildirim kapatma, facebook bildirim silme ve facebook sayfa beğeni iptal etme gibi facebook grup silme ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki facebook gruptan ayrılma ve takipten çıkma benzeri facebook bildirim ayarları makalesini inceleyebilirsiniz.

Facebook üzerinde bildirimleri kapatma, takipten çıkma ve sayfa/grup silme işlemleri, kullanıcıların sosyal medya deneyimini özelleştirmelerine olanak tanıyan temel adımlardan oluşmaktadır, konu ile ilgili aşağıdaki basit adımları takip ederek, kullanıcılar facebook deneyimlerini istedikleri şekilde şekillendirebilir ve platformu daha etkili bir şekilde yönetebilirler.

Youtube video

Facebook bildirim kapatma, facebook bildirim ayarları ve facebook bildirim silme gibi detayları işleyeceğiz video içerisinde zırt pırt gelen bildirimleri nasıl kapatabiliriz gibi bütün arkadaş daveti kapatma, oyun daveti kapatma, sayfa daveti kapatma vs. hepsini buradan yapma yöntemlerini tek tek anlatıyoruz.

Sizde aşamaları eksiksizce izleyerek facebook uyarıları kapatma, facebook doğum günü bildirimi kapatma, doğum günü bildirimi açma gibi onlarca bütün detayı yapabilirsiniz, kısaca tüm facebook bildirim ayarları, facebook bildirim açma, facebook bildirim kapatma ve gibi işlemleri yapabilirsiniz facebook bildirim kapatma videomuzu izlediğiniz için teşekkürler, iyi seyirler.

FACEBOOK BİLDİRİM AYARLARI PANEL LİNKİ (GÜNCEL)
Tıkla git: ➜

NOT: VİDEOYU KESİNLİKLE ATLAMADAN İZLEYİNİZ VE AÇIKLAMA KISMINDAKİ TÜM DETAYLARA DİKKAT EDEREK EKSİKSİZCE UYGULAYINIZ, AKSİ TAKTİRDE İŞLEMİNİZ BAŞARISIZ OLABİLİR, DİKKATLİCE İNCELEYİNİZ.


Facebook bildirim kapatma nasıl yapılır?

Üstteki linke gir ve Facebook’a giriş yap, sağ üst köşede bulunan ok simgesine tıkla.
Ardından “Ayarlar ve Gizlilik” sekmesini seç, “Ayarlar” bölümüne tıkla, sol tarafta bulunan “Bildirimler” seçeneğini seç. “Bildirim Ayarları” altında istediğin kategorideki bildirimleri özelleştirerek kapat.

Facebook sayfa takipten çıkma nasıl yapılır?

Üstteki linke gir ve Facebook’a giriş yap ve ilgili kişinin veya sayfanın profilini ziyaret et.
“Takip Et” veya “Beğen” butonunun yanındaki küçük ok simgesine tıkla.
“Takibi Bırak” veya “Beğenmeyi Geri Al” seçeneğini seçerek takipten çık.

Facebook sayfa veya grup beğeni silme nasıl yapılır?

Üstteki linke gir ve Facebook’a giriş yap ve sağ üst köşede bulunan üç nokta veya diğer seçeneklere tıkla.
Açılan menüden kayıtlı olduğun sayfa veya grupları bul.
Sayfa için “Beğenmekten vazgeç” veya grup için “Takibi bırak” seçeneğine tıkla.
Talimatları takip ederek sayfa veya gruptan kalıcı olarak çık, ek olarak hareket merkezi var oradan da geçmiş beğenilerini iptal edebilirsin.

Bu adımları izleyerek Facebook’ta bildirimleri düzenleyebilir, istemediğin kişileri veya sayfaları takipten çıkabilir ve gerektiğinde sayfa veya grupları da silebilirsin.


YARDIM
İndirme, reklam geçme ve yükleme gibi makalede bahsedilen işlemleri yapamayanlar için;

Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➜


ÖNEMLİ
Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri tam görebilmek için, videoyu direkt youtube üzerinden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız tüm detayları oradadır.

TIKLA: ➜ Youtube üzerinden izle


ÖNERİLER
Tavsiyeler, ipuçları, istek ve iletişim için aşağıdaki platformlardan bize katılmayı unutmayınız.

Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (göz at): ➜ Öğreticim web sitesi


Başlık etiketleri
face bildirim kapatma, facebook bildirim silme, face bildirim silme, facebook bildirim açma, facebook bildirim ayarları, facebook bildirimleri silme, facebook bildirimleri nasıl kapatılır, facebook bildirimleri mail adresime gelmesin, facebook bildirim kapatma telefon, facebook bildirim gelmiyor, facebook bildirim silme, facebook bildirim sesi, facebook, facebook bildirim kapatma, face bildirim kapatma, facebook, face, facebook bildirim kapatma, bildirim kapatma, facebook bildirim ayarları, facebook bildirimleri kapatma

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.