BlogSosyal medya içerikleri

İnstagram hesap silme ve kalıcı instagram kapatma nasıl yapılır?

İnstagram hesap silme gibi instagram hesap kapatma yöntemlerinden birisi olan instagram kalıcı hesap kapatma nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki instagram silme makale ve videosunu inceleyebilirsiniz.

İnstagram hesap silme ve instagram kalıcı hesap kapatma işlemlerini ve diğer detayları instagram silme linki bağlantısı ile uygulayabilirsiniz, ek olarak instagram silmeye dair bütün detaylar için makale ve videoyu inceleyebilirsiniz.

Youtube video

İnstagram hesap silme kalıcı yöntem ve hesabı devre dışı bırakma gibi instagram silme yöntemlerinden birisi olan instagram devre dışı bırakma yani instagram kalıcı kapatma işlemini anlattık.

Bu sayede kısaca instagram silme gibi sonsuza dek instagram’a veda edebilirsiniz aşağıda instagram silme linki ve instagram kapatma linkini paylaştık işlemlerinizi videoyu atlamadan izleyerek sorunsuz bir biçimde instagram hesap kapatma yapabilirsiniz.

İNSTAGRAM HESAP SİLME LİNKİ (GÜNCEL)
Tıkla git: ➜

NOT: VİDEOYU KESİNLİKLE ATLAMADAN İZLEYİNİZ VE AÇIKLAMA KISMINDAKİ TÜM DETAYLARA DİKKAT EDEREK EKSİKSİZCE UYGULAYINIZ, AKSİ TAKTİRDE İŞLEMİNİZ BAŞARISIZ OLABİLİR, DİKKATLİCE İNCELEYİNİZ.

İnstagram hesap silme linkini nereden bulabilirim?

Güncel instagram silme linkini konumuz içerisinde bulabilirsiniz veya hemen aşağıdaki linke tıklamanız instagram hesap silme işlemini yapabilmeniz için yeterlidir.

Tıkla git: ➜

İnstagram silme açma işlemi nasıl yapılır?

Silinen hesabınızı açma işlemi oldukça basittir, eğer aylar önce silmediyseniz ve sadece dondurdu iseniz instagram mobil veya internet sitesi üzerinden giriş yaparak hesabınızı başka bir işlem yapmadan hemen açabilirsiniz, ama sileli çok oldu ise açmak pek mümkün değildir.

İnstagram silme süresi limitleri ve süreleri nedir?

İnstagram silme ve kapatma işleminde belli limitler vardır, daha önce hesabınızı silemedi iseniz hemen anında kapatma işlemi yapabilirsiniz, ve ardından hemen açabilirsiniz ama ondan sonra tekrar kapatmak isterseniz 7 gün beklemeniz gerekir, hesap silme işlemleri ise kalıcı olarak olması için 15-30 gün hesabın giriş yapılmamış olması gerekmektedir.

İnstagram hesap silme nasıl yapılır?

Instagram hesabını kapatma işlemi oldukça basittir, ilk adım olarak üstte verdiğimiz linke tıklayın ve ardından, profilinize giriş yapın “Hesabı Sil” seçeneğini bulun ve bu adımı takip edin.

Hesabınızı başarıyla kapattıktan sonra, hesabınız silinir ve içerikleriniz başkaları tarafından görüntülenemez.


YARDIM
İndirme, reklam geçme ve yükleme gibi makalede bahsedilen işlemleri yapamayanlar için;

Bc.vc geçme nasıl yapılır?
Tıkla öğren: ➜


ÖNEMLİ
Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri tam görebilmek için, videoyu direkt youtube üzerinden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız tüm detayları oradadır.

TIKLA: ➜ Youtube üzerinden izle


ÖNERİLER
Tavsiyeler, ipuçları, istek ve iletişim için aşağıdaki platformlardan bize katılmayı unutmayınız.

Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (göz at): ➜ Öğreticim web sitesi


Başlık etiketleri
instagram hesap silme linki, instagram hesap kapatma methodu, instagram hesap kapatma, instagram hesap kapatma method, instagram hesap kapatma, instagram hesap kapatma, instagram, instagram kapatma, instagram kapatma, instagram hesabı nasıl kapatılır , instagram silme, instagram nasıl kapatılır, instagram nasıl silinir, instagram nasıl silinir kalıcı, instagram kalıcı hesap silme, instagram hesabı nasıl silinir, instagram silme

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.