BlogSosyal medya içerikleri

İnstagram story gizleme ve instagram hikaye gizleme nasıl yapılır?

İnstagram story gizleme ve instagram hikaye gizleme gibi en basit olarak instagram durum gizleme nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki instagram gizli durum ayarları ile ilgili makale ve videomuza göz atabilirsiniz.

İnstagram story gizleme ve instagram hikaye gizleme gibi en basit olarak instagram durum gizleme nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki instagram durum ayarları makale ve videosunu izleyebilirsiniz.

Youtube video

İnstagram durum gizleme nasıl yapılır, instagram story gizleme nasıl yapılır gibi sorunlarınıza istinaden instagram’da bazı kişilerden attığınız durumları saklamak istiyorsanız nasıl bir yol izleyebilirsiniz anlattık.

Bu sayede instagram hikaye gizleme gibi durumlarınızı görmesini istemediğiniz takipçileri seçerek onlara gizleyebileceksiniz ve bu kişilerin haberleri de olmayacaktır, kısaca instagram hikaye gizleme, instagram story gizleme, instagram durum gizleme gibi detayları yapabileceksiniz, iyi seyirler.

NOT: İnstagram’a güncelleme geldiği için tuşların yerleri değişebiliyor, sizde o tuşlar ve bölümler yok ise kişileri seçtikten sonra sol üst taraftaki geri ok tuşu olan klik simgesine basıp, işlemi onaylayınız ve diğer çözümler için ise mutlaka video yorumlarına göz atınız.

İnstagram story gizleme nedir ve ne işe yarar?

Instagram hikaye gizleme, bir Instagram kullanıcısının kendi hikayelerini belirli kişilere veya herkese görünmez hale getirme işlemidir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, hikayelerini sadece belirli kişilerle paylaşabilir veya tüm takipçilerinden gizleyebilirler.

Hikayenin sahibi, gizlilik ayarlarına erişerek istediği kişilere veya gruplara özel hikayeler oluşturabilir, böylece içeriklerini daha fazla kontrol edebilir ve paylaşımını sınırlayabilir. Bu, kullanıcıların gizliliklerini korumak veya belirli içerikleri sadece belirli kişilerle paylaşmak istedikleri durumlarda oldukça kullanışlı bir özelliktir.


ÖNEMLİ
Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri tam görebilmek için, videoyu direkt youtube üzerinden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız tüm detayları oradadır.

TIKLA: ➜ Youtube üzerinden izle


ÖNERİLER
Tavsiyeler, ipuçları, istek ve iletişim için aşağıdaki platformlardan bize katılmayı unutmayınız.

Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (göz at): ➜ Öğreticim web sitesi


Başlık etiketleri
instagram story gizleme, instagram durum gizleme, instagram hikaye gizleme, story gizleme, durum gizleme, hikaye gizleme, instagram gizleme, instagram, story ayarları, hikaye ayarları, insta story gizleme, insta durum gizleme, insta hikaye gizleme, hikaye nasıl gizlenir, instagram gönderi gizleme, instagram story ayarları, instagram durum ayarları, instagram hikaye ayarları, story, instagram gizlilik ayarları, story gizlilik ayarı, instagram hikaye, story nasıl gizlenir, insta

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.