BlogBilgisayar içerikleri

PC ekran görüntüsü alma, bilgisayar ss alma ve ekran fotosu çekme nasıl yapılır?

PC ekran görüntüsü alma gibi bilgisayar ekran resmi alma programsız olarak pc ss alma işlemi vs. nasıl yapılır diyorsanız alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bilgisayar ekran görüntüsü alma, pc ekran resmi alma gibi ekran fotoğrafı nasıl çekilir, pc ekran fotosu alma, programsız, istenilen bölümün ekran görüntüsü nasıl çekilir ve ekran görüntüsü alma gibi başlıklara cevap verme amaçlı olarak detayları anlattık.

Youtube video

Bilgisayarımızda sadece istediğimiz bölümlerin hd olarak ekran fotoğrafını nasıl alabiliriz anlatıyoruz bu sayede bilgisayar ekran görüntüsü alma, pc ekran görüntüsü, çekme, ekran fotosu çekme yapabileceksiniz, iyi seyirler.

PC ekran görüntüsü alma ipucu

Bomba ipucu: klavyenizin sağ üstünde “print screen, ins prt sc” gibi bir tuş var ona basınız ve ardından bilgisayarınızdaki paint’e giriniz ctrl+v tuşuna bastığınızda o anki çektiğiniz fotoyu yapıştırır bu şekilde de ss alabilirsiniz.​​


ÖNEMLİ
Üstteki videoda bahsedilen içerik ve linkleri tam görebilmek için, videoyu direkt youtube üzerinden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir, videonun altındaki açıklama kısmına bakmayı unutmayınız tüm detayları oradadır.

TIKLA: ➜ Youtube üzerinden izle


ÖNERİLER
Tavsiyeler, ipuçları, istek ve iletişim için aşağıdaki platformlardan bize katılmayı unutmayınız.

Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (katıl): ➜
Tıkla (göz at): ➜ Öğreticim web sitesi


Başlık etiketleri
bilgisayar ekran görüntüsü alma, bilgisayar ekran fotoğrafı nasıl çekilir, pc ekran görüntüsü alma, bilgisayar ekran foto çekme, bilgisayar ss alma, pc ekran fotosu alma, pc ekran resmi alma, pc ss alma, ss alma, ekran resmi alma, programsız ss alma, bilgisayar ekran görüntüsü alma programsız, pc ekran görüntüsü alma programsız, ekran görüntüsü alma programsız, ss alma programsız, ss, ekran görüntüsü, ekran görüntüsü alma programı

Öğreticim

Bütün gücüyle seni diğerlerinden farksız kılmaya çalışan bu dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermektir ve bu savaş başladı mı, artık bitmez.

İlgili makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

İçeriği görebilmek için reklam engelleyici eklenti veya uygulamanızı devre dışı bırakınız, böylece teşekkür mahiyetinde bizlere destek olabilirsiniz.